Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek

Hodnocení Zvěřinec

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    4

Po mnoha letech, kdy jsem do těchto prostor chodila za zvířátky, mě překvapila mile, příjemně i když velmi moderně (rozumějte studeně a neosobně) vyhlížející kavárna. Ovšem posezení v těchto prostorách bylo velice příjemné, hlavně vzhledem k hodnocení v předešlé větě. Obsluha je velmi přátelská, milá. Káva a nealkoholické nápoje jsou velmi chutné. K zákuskům a sendvičům jsem se bohužel ještě nedostala, ovšem dle spokojených výrazů ostatních strávníků při konzumaci, mohu jen doporučit. Jediné co bych snad vytkla je absence "Extra shotu" do kávy v nápojovém lístku. Naposledy, když jsme si "dvojitou kávu"objednali, měli jsme poté na účtence 2x espreso, místo 1x espreso a 1x extra shot. Nemyslím si, že by extra dávka kávy stála stejně jako káva samotná. Obsluha v zácviku evidentně nevěděla, že by extra dávka neměla být účtována jako káva samotná a protože nikde není uvedena její cena, účtovala prostě další šálek. Mimo to podnik vřele doporučuji.

Brinanna
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba