Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek

Hodnocení Zvěřinec

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Po mnoha letech, kdy jsem do těchto prostor chodila za zvířátky, mě překvapila mile, příjemně i když velmi moderně (rozumějte studeně a neosobně) vyhlížející kavárna. Ovšem posezení v těchto prostorách bylo velice příjemné, hlavně vzhledem k hodnocení v předešlé větě. Obsluha je velmi přátelská, milá. Káva a nealkoholické nápoje jsou velmi chutné. K zákuskům a sendvičům jsem se bohužel ještě nedostala, ovšem dle spokojených výrazů ostatních strávníků při konzumaci, mohu jen doporučit. Jediné co bych snad vytkla je absence "Extra shotu" do kávy v nápojovém lístku. Naposledy, když jsme si "dvojitou kávu"objednali, měli jsme poté na účtence 2x espreso, místo 1x espreso a 1x extra shot. Nemyslím si, že by extra dávka kávy stála stejně jako káva samotná. Obsluha v zácviku evidentně nevěděla, že by extra dávka neměla být účtována jako káva samotná a protože nikde není uvedena její cena, účtovala prostě další šálek. Mimo to podnik vřele doporučuji.

Brinanna
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba