Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 17x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivnice a restaurant Zubr arena

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pivo a panenka s pepřovou omáčkou jsou opravdu velmi dobré...jsme vždy velmi spokojeni jak s chutí, tak s velikostí porce...prostředí je také velmi příjemné a obsluha milá...rádi zase zajdem
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Akce kterou zde připravil přerovský pivovar byla perfektní. Pivo teklo proudem a pánům se plnila jejich břicha, servírky nestačily točit a roznášet. Již dnes se těšíme na nějakou podobnou akci.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci doporučuji jak na jídlo tak na posezení s kamarády, rodinné oslavy a podobné akce. Je zde pohodový personál i když někdy mají holky své mouchy, ale dá se to vydržet.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Na Zubr Aréně se dobře sedí. Sice bylo dost plno, ale když si zarezervujete stůl, tak je to v pohodě. Všem přejeme příjemné prožití svátků vánočních a doufám, že se setkáme ještě před Silvestrem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rezervace byla v naprostém pořádku ,i když se blíží vánoční večírky a restaurace praskají ve švech, tady tydy bylo klidno. Příjemně jsme si pokecali a tešíme se na dalšínávštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
To ze jsme se loučili s příjemnou mladou servirkou.která zde byla jen na záskok nám nepokazilo dobrou náladu a chuť na pivo.Doufáme,že se vrátí brzy zpět.!!!!!!!!!!!
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
rezervace stolu který jsme chtěli nebyla uskutečněna,personál to zdůvodnil tím,že je tam už rezervace na 18:00 ,tak z toho důvodu nám stůl nereservovali na 16:30.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Oproti včerejšímu dni byl stůl označený rezervační cedulkou. Pánovi si poseděli a byli plně spokojeni. Dali si dobré pivečko od Zubra GRAND . Je to novinka a doporučuji.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Na stole nebyla cedulka s oznámením o rezervaci, tak nevím jak to bylo zařízeno. Jídlo jsme si tentokrát nedávali, ale co nosily na talířích okolo vypadalo dost chutně.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO