Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

1 fotografie
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Zubatý pes

Zubatý pes se specializuje na piva kvalitní, chutná, voňavá, sytá, výjimečná a hlavně piva malých pivovarů, která jsou běžně špatně dostupná. Proto, pokud v noci nemůžete spát, protože vám v životě něco chybí, trápí vás skutečnost, že to výborné pivo, které jste ochutnali na dovolené někde v Čechách, Norsku, Dánsku, Anglii, Francii, Belgii či jiné zemi, jste od té doby jinde na pípě neviděli, neváhejte, vyskočte z postele a přijďte. V nabídce najdete piva, pivka i pivíčka, točená i lahvová. Dále vám můžou nabídnout takzvané pivní vzdělání - letáčky, vysvětlivky a veškeré informace o pivě, které si vyberete. Nabízí i časté degustace piv, prezentace nových českých i zahraničních pivovarů a spoustu dalších akcí. Také nechybí příjemná atmosféra a obsluha, která se na vás bude vždy usmívat, a spousta zábavy.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

ER
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Je to pivní bar, takže najíst se musíte jinde, nabízí se jenom několik chuťovek k pivu. Na druhou stranu personál nemá žádný problém, pokud si necháte dovézt pizzu nebo čínu. Ovšem nabídka patnácti luxusních piv na čepu je úžasná.

Martin Kubat
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno