Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zubatý pes

Zubatý pes se specializuje na piva kvalitní, chutná, voňavá, sytá, výjimečná a hlavně piva malých pivovarů, která jsou běžně špatně dostupná. Proto, pokud v noci nemůžete spát, protože vám v životě něco chybí, trápí vás skutečnost, že to výborné pivo, které jste ochutnali na dovolené někde v Čechách, Norsku, Dánsku, Anglii, Francii, Belgii či jiné zemi, jste od té doby jinde na pípě neviděli, neváhejte, vyskočte z postele a přijďte. V nabídce najdete piva, pivka i pivíčka, točená i lahvová. Dále vám můžou nabídnout takzvané pivní vzdělání - letáčky, vysvětlivky a veškeré informace o pivě, které si vyberete. Nabízí i časté degustace piv, prezentace nových českých i zahraničních pivovarů a spoustu dalších akcí. Také nechybí příjemná atmosféra a obsluha, která se na vás bude vždy usmívat, a spousta zábavy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
Je to pivní bar, takže najíst se musíte jinde, nabízí se jenom několik chuťovek k pivu. Na druhou stranu personál nemá žádný problém, pokud si necháte dovézt pizzu nebo čínu. Ovšem nabídka patnácti luxusních piv na čepu je úžasná.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO