Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 175x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zubajda

Přehled hodnocení
81% celkově
80% personál
81% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 53x
4 84x
3 24x
2 3x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zubajda was as great as ever. Despite increasing the price of beer by 10% twice in the last three months we were happy to pay. The food tonight was excellent. At least one person at our table said it was the best food he had there. I had steak tartare which was also excellent.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Rádi se do této restaurace vracíme, je zde příjemné prostředí, velmi dobré jídlo a ochotný personál. Byli jsme opět spokojeni i ceny jsou přiměřené. Můžete si vybrat kuřácký i nekuřácký prostor. Yv
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo pro dva, které velice chutná a krásně vypadá. Dostali jsme krátce po objednání velkou porci jídla na míse a úžasně jsme si pochutnali. Personál byl ochotný a nám se tam líbilo.
Restaurace Zubajda Restaurace Zubajda
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Jídla byla velikánská porce, bylo velice dobré a na míse krásně vypadalo. Trošku nás zklamalo prostředí, bylo to obyčejné, jako hospoda. Žádné prostírání, nic. Minule jsme totiž seděli nahoře, tentokrát v suterénu. Celkově jsme byli spokojeni.
Restaurace Zubajda
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Burger, který jsme si dali byl celkem suchý, porce možná zbytečně velká. Raději bych kvalitu místo kvantity. Těstoviny žádná paráda. Prostředí hezké. Guláš vynikající. Pivo ok.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rezervovala jsem asi přes 14 dní dopředu 11 míst za účelem vánočního setkání. Vše bylo potvrzeno, ale nakonec na místě o mé rezervaci nevěděli a salonky měli plné, stejně tak skoro celou restauraci. Nicméně oceňuji ochotný přístup, jak z Restu, tak z Restaurace, kdy se jim podařilo 11 lidí usadit. Nakonec se zjistilo, že opravdu byla chybka na straně restaurace, nezaevidovali telefonickou rezervaci z Restu, jako omluvu restaurace zaslala voucher na konzumaci a Restu přidalo kredity. Tímto děkuji za vřelý přístup! Velké plus!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi ochotný personál, schopný vyřešit i netradiční přání hostů. Prostředí příjemné výborná poloha restaurace. Jídlo patří určitě k těm lepším v Praze navíc za slušnou cenu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace patří k našim oblíbeným podnikům. Jídlo je vždy chutné a porce kvalitní. Personál milý a ochotný. Celkové prostředí je příjemné, útulné. Kuřácká část je řádně oddělena. J.D.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Zubajda
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velmi hezke prostredi, mila a ochotna obsluha a nejlepsi steaky co jsem kdy jedla. Zubajda nikdy nezklame, proste jednicka.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO