Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 157x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zubajda

Přehled hodnocení
83% celkově
84% personál
84% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 51x
4 72x
3 21x
2 3x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo vynikající přesto ve dvou jsme měli problémy kvůli velké porci. Prostředí hodnotím jako příjemné, je možnost zde i sledovat sport v televizi. Personál se choval ochotně.
Restaurace Zubajda
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Útulná hospůdka na dostupném místě na Smíchově. Fajn na posezení s přáteli. Měli jsme velký talíř mix gril a bylo to fajn, pro 4 osoby ideální. Dalo se zaparkovat před vchodem, ale nejspíš proto, že byla neděla k večeru.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Chodívám sem na polední menu. Mají pokaždé zajímavý výběr a jídlo výborné. Restaurace má dvě části, přičemž každá působí velmi odlišným dojmem (jiný interiér), takže si všichni přijdou na své.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do Zubajdy chodíme pravidelně vždy s naprostou spokojeností. Je to jedna z mých nejoblíbenějších restaurací v Praze. Mají i točenou Kofolu. Nechybí dobře oddělená nekuřácká část, takže pak člověk po návštěvě ani nesmrdí jako bezdomovec.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace naprosto výborná. Jidlo, které jsme si objednali bylo rychle připravené a opravdu vynikající. Chut pokrmu doplnila jedinečná tanková Plzen, jednoduše uzasny zazitek!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi prijemna restaurace. Restauraci jsme využili na uplatnění 300kreditů z Restu. Udelali jsme dobre. Personál byl ochotný a jidlo bylo vyborne. Velice doporucuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do restaurace Zubajda chodíme pravidelně, vždy si pochutnáme na výborném jídle. Pivo prodávají také dobré. Obsluha milá a rychlá. Restaurace rozdělená kuřáci/nekuřáci. Určitě se zase vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do Zubajdy chodime pomerne casto. Jidlo vzdy perfektni,hotove za 15 minut. Ceny prijatelne. Pivo dobre. Prostredi prijemne kuraci/nekuraci. Obsluha rychla,mila.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo dobré i obsluha, jenom na nápojovém lístku bylo větší množství různých druhů piv, ale ve skutečnosti měli pouze Plzeň, což jako pivaře byla škoda. Sklepní prostory byly v době velkých teplot na ulicích velice vhodně větrané a teplota byla udržována na příjemné výši.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Šli jsme do této restaurace do horní části, byla tam ovšem dost zima tak jsme se přesunuli dolů a dobře udělali - přestože je prostor kuracky, má velmi příjemnou atmosféru která to vynahradí. Obsluze nemohu nic vytknout, tanková Plzeň byla taky výborná. Jen mě opravdu zklamal tatarak, který tak že čtvrtiny obsahoval nerozmělněné šlachovité kusy místo masa. Jinak ale vcelku dobrý, velké plus za možnost topinek "na sucho". Ale příště si dám určitě něco jiného.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO