Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 184x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zubajda

Přehled hodnocení
82% celkově
81% personál
81% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 58x
4 86x
3 26x
2 3x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byla jsem zde přes poledne na poledním menu. Skvělý a hodně bohatý výběr, rychlá obsluha, byť bylo úplně plno. Jídlo bylo skvělé a bylo ho dost. Měli jsme hovězí líčka na víně a roštěnou. Obojí maso bylo skvělé. Rozhodně mohu doporučit a přestože to mám z práce poměrně daleko, určitě nebudu líná a brzy restauraci opět navštívím.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedna z nejlepších restaurací, kde točí postivé plzeňské pivo a umějí ho opravdu správně načepovat. Rádi se sem znovu vrátíme, byli jsme nadmíru spokojeni. Vše v pořádku.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restauraci Zubajda mohu vřele doporučit. Super pivo a nabídka českých klasik . Personál je milý a svižný při obsluhování. Při rezervaci doporučuji zmínit, že máte zájem o dolní část restaurace (horní slouží zároveň hotelovým hostům a nabízí horší atmosféru než dolní sklípek). Jediná výtka je zakouřených vstupní prostor, než se dostanete do nekuřácké části.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Již druhá návštěva ale s odstupem roku kdy první byla skoro na 1 za to tato poněkud opačným směrem ... nevím zda se změnilo vedení nebo zaměstnanci ale neochota a přístup s tím že je otravujem když se chceme najíst nás překvapil. To že nebylo místo v nekuřáckém salónku i když jsme měli rezervaci by jsme zkousli ale chování bylo poněkud nemilé. Jídlo nebylo špatné ale žádná diskotéka a jlavně poněkud sutdené i když se na něj čekalo. Více už ne což je škoda.
Restaurace Zubajda
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, větší restaurace. Kuřácká i nekuřácká část. Jídlo dobré, jednalo se o voucher ze Slevomatu. Vše proběhlo bez problémů, velká spokojenost. Příště příjdeme opět.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Obsluha byla velice příjemná a milá. Starala se o nás každou chvíli. Není nic, co bych vytkl. Naprostá paráda. Umístění v nekuřáckém prostoru bylo také úžasné. Jídlo bezchybné! Určitě se znovu přijdeme pobavit do tohoto podniku. Vřele doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci Zubajda jsem navstivila jiz vickrat a jako vzdy bzlo vse v naprostem poradku. Obsluha je zde velmi mila a vstricna, prostredi stylove, mozna by mohl byt vetsi vyber vin.
Restaurace Zubajda
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo opět výborné. Maso dobře dochucené, nevysušené a měkké. Brambory jsou záležitost sama o sobě. Pití nám bylo doneseno do 3 minut od objednání. Opravdu doporučuji, velmi příjemný personál.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci bych doporučil nenáročným konzumentům. Prostředí není ničím výjimečné, působí chladně a neútulně. Personál celkem ochotný a jídlo průměrné, studené. Místo objednaného ovocného čaje jsme obdrželi černý čaj s ovocnou příchutí.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO