Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 167x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zubajda

Přehled hodnocení
81% celkově
81% personál
82% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 52x
4 77x
3 24x
2 3x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velmi hezke prostredi, mila a ochotna obsluha a nejlepsi steaky co jsem kdy jedla. Zubajda nikdy nezklame, proste jednicka.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Restaurace Zubajda je útulná, nekuřácká část je dostatečně oddělená, takže spokojenost, obsluha celkem dobrá, jídlo výborné, pivo pitné. Celková spokojenost z 10 bodů 8. Yv
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo dobré a dost,celková spokojenost se vším,příjemné posezení.
Restaurace Zubajda
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Rezervaci jsme měli potvrzenou , ale při příchodu do restaurace personál nejevil zájem a tvrdili že přes restu rezervace nebere vážně. Personál příšerný .
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Vsechno v poradku,ale problem je se do restaurace dovolat kdyz clovek chce udelat rezervaci a stejne pres restu byl problem a trvalo to dlouho oproto jinym restauracim,s tim by mela restaurace trosku neco udelat.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V Zubajdě točí výborné pivo, ochutnali jsme burgera s domácí bulkou, ta byla poměrně suchá, ale maso dobré, guláš byl výtečný. Prostředí je moc příjemné, hezky zařízené.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Oběd byl chutný, obsluha ochotná, jídlo bylo přineseno chvilku po jeho objednání, příjemná nerušená atmosféra a klidné posezení ve sklepení restaurace, mohu doporučit.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Co musim pochválit, tak je super dobré tankové pivko!! Co mě trošku zklamalo, tak je jídlo. Na Cheeseburger Royal jsem se vysloveně těšil - ale byl to takovej průměr. Řekl bych nenadchne - neurazí. Domácí bulka zbytečně velká a suchá. Maso v burgeru good, zelenina v burgeru klasika. Prostě bylo to dobrý, ale nic z čeho bych si sedl na zadek. Kamarád si dal gulášek a vysloveně si mlaskal. Obsluha milá, prostředí restaurace velmi příjemné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
podávané obědové menu bylo velmi chutné, porce plně dostačující, obsluha byla ochotná, velmi příjemné prostředí pro konzumaci jídla a nápojů, určitě zdejší restauraci brzo opět navštívím a to nejen na oběd.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Navštívil jsem tento podnik už po 3. Jelikož jsme tentokrát dorazili na 11h, tak personálu trvalo velice dlouho, než se o nás začali starat. Třeba slečna k nám skoro ani nedošla,musel jsem si pro ní dojít,abychom si mohli objednat...Po asi dvou hodinách jí vystřídal nějaký chlap a to už bylo o něco lepší. Sice žádná sláva, ale lepší určitě. Co se týká jídla, tak to bylo velice chutné, jen malá vada na kráse byly knedlíky (houskové), jinak nemám žádných jiných výtek.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO