Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 180x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zubajda

Přehled hodnocení
81% celkově
81% personál
82% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 56x
4 85x
3 25x
2 3x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, větší restaurace. Kuřácká i nekuřácká část. Jídlo dobré, jednalo se o voucher ze Slevomatu. Vše proběhlo bez problémů, velká spokojenost. Příště příjdeme opět.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Obsluha byla velice příjemná a milá. Starala se o nás každou chvíli. Není nic, co bych vytkl. Naprostá paráda. Umístění v nekuřáckém prostoru bylo také úžasné. Jídlo bezchybné! Určitě se znovu přijdeme pobavit do tohoto podniku. Vřele doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci Zubajda jsem navstivila jiz vickrat a jako vzdy bzlo vse v naprostem poradku. Obsluha je zde velmi mila a vstricna, prostredi stylove, mozna by mohl byt vetsi vyber vin.
Restaurace Zubajda
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo opět výborné. Maso dobře dochucené, nevysušené a měkké. Brambory jsou záležitost sama o sobě. Pití nám bylo doneseno do 3 minut od objednání. Opravdu doporučuji, velmi příjemný personál.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci bych doporučil nenáročným konzumentům. Prostředí není ničím výjimečné, působí chladně a neútulně. Personál celkem ochotný a jídlo průměrné, studené. Místo objednaného ovocného čaje jsme obdrželi černý čaj s ovocnou příchutí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zubajda was as great as ever. Despite increasing the price of beer by 10% twice in the last three months we were happy to pay. The food tonight was excellent. At least one person at our table said it was the best food he had there. I had steak tartare which was also excellent.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Rádi se do této restaurace vracíme, je zde příjemné prostředí, velmi dobré jídlo a ochotný personál. Byli jsme opět spokojeni i ceny jsou přiměřené. Můžete si vybrat kuřácký i nekuřácký prostor. Yv
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo pro dva, které velice chutná a krásně vypadá. Dostali jsme krátce po objednání velkou porci jídla na míse a úžasně jsme si pochutnali. Personál byl ochotný a nám se tam líbilo.
Restaurace Zubajda Restaurace Zubajda
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Jídla byla velikánská porce, bylo velice dobré a na míse krásně vypadalo. Trošku nás zklamalo prostředí, bylo to obyčejné, jako hospoda. Žádné prostírání, nic. Minule jsme totiž seděli nahoře, tentokrát v suterénu. Celkově jsme byli spokojeni.
Restaurace Zubajda
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Burger, který jsme si dali byl celkem suchý, porce možná zbytečně velká. Raději bych kvalitu místo kvantity. Těstoviny žádná paráda. Prostředí hezké. Guláš vynikající. Pivo ok.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO