Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 191x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zubajda

Přehled hodnocení
82% celkově
81% personál
81% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 63x
4 96x
3 26x
2 4x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vždy jsme zde spokojeni
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pro rande s vlastním manželem jsem vybrala restauraci Zubajda na Praze - Smíchov na základě recenzí od předchozích jejích návštěvníků, s jejichž velmi dobrým hodnocením se můžeme stotožnit (výborné jídlo i tmavé pivo, příjemná obsluha, zajímavý interiér), všem vřele dopručujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Rychlá a vstřícná obsluha, velký výběr jídel. Vřele doporučuji.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Do restaurace jsme se vydali na rodinný oběd i s kočárkem, mají tam dvě části horní tam to je prostornější a hezčí i vice světla a pak dolů po schodech tam to s kočárkem takřka nejde. Využily jsme Restu voucher, ale paní na něj nebyla připravá oni nahoře většinou uplatňují jiné vouchery, nakonec jsme se domluvili. Jídlo co se týče masa mě přišlo udělané více než jsme si klasicky říkali jako medium, ale jinak dobré.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci jsme byli poprvé, vůbec nevadilo, že jsme přišli o něco dřív, než jsme měli rezervaci. Jídlo bylo velmi rychle připravené a dobré. Obsluha rychlá a milá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsem navstivil s kolegou, chutnala nam tankova Plzen za priznivu cenu. Co se tyce jidla, tak jidlo taky moc dobre. Osobne sme skusili kureci a veprove steaky a taky burger
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byla jsem zde přes poledne na poledním menu. Skvělý a hodně bohatý výběr, rychlá obsluha, byť bylo úplně plno. Jídlo bylo skvělé a bylo ho dost. Měli jsme hovězí líčka na víně a roštěnou. Obojí maso bylo skvělé. Rozhodně mohu doporučit a přestože to mám z práce poměrně daleko, určitě nebudu líná a brzy restauraci opět navštívím.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedna z nejlepších restaurací, kde točí postivé plzeňské pivo a umějí ho opravdu správně načepovat. Rádi se sem znovu vrátíme, byli jsme nadmíru spokojeni. Vše v pořádku.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restauraci Zubajda mohu vřele doporučit. Super pivo a nabídka českých klasik . Personál je milý a svižný při obsluhování. Při rezervaci doporučuji zmínit, že máte zájem o dolní část restaurace (horní slouží zároveň hotelovým hostům a nabízí horší atmosféru než dolní sklípek). Jediná výtka je zakouřených vstupní prostor, než se dostanete do nekuřácké části.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO