Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 197x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zubajda

Česká kuchyně, výborná Plzeň čepovaná přímo z tanku a působivý interiér v duchu typické staročeské pivnice – to jsou největší trumfy smíchovské restaurace Zubajda.

Staročeská klasika, ryby, těstoviny, saláty, masové speciality, dezerty a pro gurmány bohatý mix grill. Něco na zub v Zubajdě najdou i vegetariáni. Klenuté stropy, neomítnuté cihlové zdi a rafinované osvětlení obstarávají příjemnou intimní atmosféru. Unikátní prostory skvěle poslouží pro business jednání i romantiku ve dvou.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci Zubajda jsme navštívili já a můj manžel již podruhé a stejně jako poprvé byli jsme velmi spokojeni se vším výše hodnoceným. Můžeme slíbit, že návštěva nebyla naše poslední a brzy znovu si tu dáme rande. Doporučujeme všem!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vše jak jídlo i pivko plznička bylo super.Prostředí ve sklepě je zajímave a utulné.Jen ty schody po tom dobrém pivku bylo náročné vyšlapat.Personál je ochotný a i ryhlí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO