Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 175x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zubajda

Česká kuchyně, výborná Plzeň čepovaná přímo z tanku a působivý interiér v duchu typické staročeské pivnice – to jsou největší trumfy smíchovské restaurace Zubajda.

Staročeská klasika, ryby, těstoviny, saláty, masové speciality, dezerty a pro gurmány bohatý mix grill. Něco na zub v Zubajdě najdou i vegetariáni. Klenuté stropy, neomítnuté cihlové zdi a rafinované osvětlení obstarávají příjemnou intimní atmosféru. Unikátní prostory skvěle poslouží pro business jednání i romantiku ve dvou.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zubajda was as great as ever. Despite increasing the price of beer by 10% twice in the last three months we were happy to pay. The food tonight was excellent. At least one person at our table said it was the best food he had there. I had steak tartare which was also excellent.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Rádi se do této restaurace vracíme, je zde příjemné prostředí, velmi dobré jídlo a ochotný personál. Byli jsme opět spokojeni i ceny jsou přiměřené. Můžete si vybrat kuřácký i nekuřácký prostor. Yv
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo pro dva, které velice chutná a krásně vypadá. Dostali jsme krátce po objednání velkou porci jídla na míse a úžasně jsme si pochutnali. Personál byl ochotný a nám se tam líbilo.
Restaurace Zubajda Restaurace Zubajda
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO