Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 184x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zubajda

Česká kuchyně, výborná Plzeň čepovaná přímo z tanku a působivý interiér v duchu typické staročeské pivnice – to jsou největší trumfy smíchovské restaurace Zubajda.

Staročeská klasika, ryby, těstoviny, saláty, masové speciality, dezerty a pro gurmány bohatý mix grill. Něco na zub v Zubajdě najdou i vegetariáni. Klenuté stropy, neomítnuté cihlové zdi a rafinované osvětlení obstarávají příjemnou intimní atmosféru. Unikátní prostory skvěle poslouží pro business jednání i romantiku ve dvou.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byla jsem zde přes poledne na poledním menu. Skvělý a hodně bohatý výběr, rychlá obsluha, byť bylo úplně plno. Jídlo bylo skvělé a bylo ho dost. Měli jsme hovězí líčka na víně a roštěnou. Obojí maso bylo skvělé. Rozhodně mohu doporučit a přestože to mám z práce poměrně daleko, určitě nebudu líná a brzy restauraci opět navštívím.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedna z nejlepších restaurací, kde točí postivé plzeňské pivo a umějí ho opravdu správně načepovat. Rádi se sem znovu vrátíme, byli jsme nadmíru spokojeni. Vše v pořádku.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restauraci Zubajda mohu vřele doporučit. Super pivo a nabídka českých klasik . Personál je milý a svižný při obsluhování. Při rezervaci doporučuji zmínit, že máte zájem o dolní část restaurace (horní slouží zároveň hotelovým hostům a nabízí horší atmosféru než dolní sklípek). Jediná výtka je zakouřených vstupní prostor, než se dostanete do nekuřácké části.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO