Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 193x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zubajda

Česká kuchyně, výborná Plzeň čepovaná přímo z tanku a působivý interiér v duchu typické staročeské pivnice – to jsou největší trumfy smíchovské restaurace Zubajda.

Staročeská klasika, ryby, těstoviny, saláty, masové speciality, dezerty a pro gurmány bohatý mix grill. Něco na zub v Zubajdě najdou i vegetariáni. Klenuté stropy, neomítnuté cihlové zdi a rafinované osvětlení obstarávají příjemnou intimní atmosféru. Unikátní prostory skvěle poslouží pro business jednání i romantiku ve dvou.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tuto restauraci máme velmi rádi. Vždy se velmi dobře najíme a napijeme. Obsluha je velmi příjemná. Jídlo je neuvěřitelně chutné a vyvážené. Už se těšíme na další návštěvu.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace pěkná, čistá, stoly upravené (byli jsme v atriu). Personál příjemný, ochotný. Jídlo - steakový mixgrill - nebylo až tak výtečné, spíš průměrné a trochu předražené. WC příliš čisté nebylo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vždy jsme zde spokojeni
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO