Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 157x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zubajda

Česká kuchyně, výborná Plzeň čepovaná přímo z tanku a působivý interiér v duchu typické staročeské pivnice – to jsou největší trumfy smíchovské restaurace Zubajda.

Staročeská klasika, ryby, těstoviny, saláty, masové speciality, dezerty a pro gurmány bohatý mix grill. Něco na zub v Zubajdě najdou i vegetariáni. Klenuté stropy, neomítnuté cihlové zdi a rafinované osvětlení obstarávají příjemnou intimní atmosféru. Unikátní prostory skvěle poslouží pro business jednání i romantiku ve dvou.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo vynikající přesto ve dvou jsme měli problémy kvůli velké porci. Prostředí hodnotím jako příjemné, je možnost zde i sledovat sport v televizi. Personál se choval ochotně.
Restaurace Zubajda
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Útulná hospůdka na dostupném místě na Smíchově. Fajn na posezení s přáteli. Měli jsme velký talíř mix gril a bylo to fajn, pro 4 osoby ideální. Dalo se zaparkovat před vchodem, ale nejspíš proto, že byla neděla k večeru.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Chodívám sem na polední menu. Mají pokaždé zajímavý výběr a jídlo výborné. Restaurace má dvě části, přičemž každá působí velmi odlišným dojmem (jiný interiér), takže si všichni přijdou na své.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO