Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 204x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zubajda

Česká kuchyně, výborná Plzeň čepovaná přímo z tanku a působivý interiér v duchu typické staročeské pivnice – to jsou největší trumfy smíchovské restaurace Zubajda.

Staročeská klasika, ryby, těstoviny, saláty, masové speciality, dezerty a pro gurmány bohatý mix grill. Něco na zub v Zubajdě najdou i vegetariáni. Klenuté stropy, neomítnuté cihlové zdi a rafinované osvětlení obstarávají příjemnou intimní atmosféru. Unikátní prostory skvěle poslouží pro business jednání i romantiku ve dvou.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy naprosto výborný kulinářský zážitek. Obsluha velmi milá a ochotná. Na nic jsme nečekali zbytečně dlouho. Do takovýchto restaurací se každý velmi rád vrátí.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Mají tady výborné pivo. Obsluha taky super, nebyla chvíle, kdy bychom byli na suchu. Na druhou stranu jídlo průměrné, dal jsem si žebra a byli dost suchá. Ostatní měli jídlo prý dobré (burger a těstoviny)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO