Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 180x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zubajda

Česká kuchyně, výborná Plzeň čepovaná přímo z tanku a působivý interiér v duchu typické staročeské pivnice – to jsou největší trumfy smíchovské restaurace Zubajda.

Staročeská klasika, ryby, těstoviny, saláty, masové speciality, dezerty a pro gurmány bohatý mix grill. Něco na zub v Zubajdě najdou i vegetariáni. Klenuté stropy, neomítnuté cihlové zdi a rafinované osvětlení obstarávají příjemnou intimní atmosféru. Unikátní prostory skvěle poslouží pro business jednání i romantiku ve dvou.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Již druhá návštěva ale s odstupem roku kdy první byla skoro na 1 za to tato poněkud opačným směrem ... nevím zda se změnilo vedení nebo zaměstnanci ale neochota a přístup s tím že je otravujem když se chceme najíst nás překvapil. To že nebylo místo v nekuřáckém salónku i když jsme měli rezervaci by jsme zkousli ale chování bylo poněkud nemilé. Jídlo nebylo špatné ale žádná diskotéka a jlavně poněkud sutdené i když se na něj čekalo. Více už ne což je škoda.
Restaurace Zubajda
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, větší restaurace. Kuřácká i nekuřácká část. Jídlo dobré, jednalo se o voucher ze Slevomatu. Vše proběhlo bez problémů, velká spokojenost. Příště příjdeme opět.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Obsluha byla velice příjemná a milá. Starala se o nás každou chvíli. Není nic, co bych vytkl. Naprostá paráda. Umístění v nekuřáckém prostoru bylo také úžasné. Jídlo bezchybné! Určitě se znovu přijdeme pobavit do tohoto podniku. Vřele doporučuji!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO