Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 16x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace ZOO 1320

Nabídka jídel studené i teplé kuchyně. K dispozici je 70 míst a sál pro 120 osob. Možnost školení, seminářů i firemních akcí. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí restaurace, které má svá nejlepší léta již za sebou. Steaky "medium" upražené durch. Dříve to bylo jiné kafe, nyní je to už jen stín zašlé slávy. Smutné.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Do restaurace chodíme pravidelně a vždy nesmí chybět špenátová polévka a u přítele česnečka. Nicméně tentokrát špenátovka chutnala trochu jinak, možná nový kuchař? I lívanečky (naprosto famózní) byli naskládané na talíři jinak než vždycky nicméně na ty si rozhodně stěžovat nebudu. Těhotné ženy by sem pouštět neměli :) Vřele doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Po delší době jsme opet navštívili restauraci Zoo 1320 a musíme pochválit kuchyni. Jidlo bylo vyborne- panenka v parmezanove Kriste neměla chybu. Jediná vada na tomto večeru byla, ze byl člověk z restaurace nacichnuty jako z hospody. Na tomhle by chtělo jeste zapracovat, neboť je to velice nepříjemné.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO