Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií
Slovanský ostrov 226/8, Praha 1, Praha
· Právě otevřeno (11:30 - 15:00, 17:30 - 22:00) Spravovaný podnik

Tento podnik je již spravovaný a udržuje své informace aktuální. Více informací o tom, jak začít spravovat podnik, získáte kliknutím zde.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Žofín Restaurant

Žofín Restaurant by STONES je nejnovější pražská fine-dining restaurace, která je provozována společností STONES FINE CATERING pod vedením Jiřího Noska. V kuchyni minimalizují používání živočišných tuků a pro zachování naturální chutě a výživových hodnot v surovinách potlačují techniky dlouhého vaření. Všechny používané suroviny, ať ty ušlechtilé, nebo skromnější, odhalují originální chutě a aroma. Zažijte autentickou naturální kuchyni inspirovanou haute cuisine, kde hlavní roli hrají lokální suroviny. Žofín Restaurant přináší zdravý a vůči zemi ohleduplný koncept a navazuje tak s respektem a pokorou na příběh, který se v novorenesančním Paláci Žofín píše více než 180 let.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno