Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Informace Žofín Restaurant

Žofín Restaurant by STONES je nejnovější pražská fine-dining restaurace, která je provozována společností STONES FINE CATERING pod vedením Jiřího Noska. V kuchyni minimalizují používání živočišných tuků a pro zachování naturální chutě a výživových hodnot v surovinách potlačují techniky dlouhého vaření. Všechny používané suroviny, ať ty ušlechtilé, nebo skromnější, odhalují originální chutě a aroma. Zažijte autentickou naturální kuchyni inspirovanou haute cuisine, kde hlavní roli hrají lokální suroviny. Žofín Restaurant přináší zdravý a vůči zemi ohleduplný koncept a navazuje tak s respektem a pokorou na příběh, který se v novorenesančním Paláci Žofín píše více než 180 let.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba