Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 49x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Žlutá pumpa

Přehled hodnocení
81% celkově
80% personál
76% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 11x
4 25x
3 11x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Žlutá pumpa je pro mě spíš taková punková nostalgie, za mladých let jsme tam chodili pořád. Stále je to fajn místo, udržuje si svůj standard. Obsluha příjemná, jídlo a pivo dobré, nejlepší je prostor a atmosféra. Oceňuji nekuřácký prostor v suterénu, který je pro mě novinkou. (návštěva proběhla po opravdu dlouhé době). Tohle místo budu mít ráda asi navždy.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemná hospůdka/restaurace kde si můžete dát dobré mexické jídlo a spláchnout ho některým ze skvělých českých nebo německých piv. Vřele doporučuji vyzkoušet.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Slušná hospoda s výběrem pivních speciálů točených i lahvových, českých i zahraničních za poměrně rozumnou cenu. Jídla tu dávají celkem velké porce, dá se na tom i pochutnat :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Posezení v Pumpě bylo jako vždy fajn, ocenili jsme nekuřáckou část dole ve spodním patře (o které jsem do včerejšího večera nevěděla :). S pitím jsme byli naprosto spokojeni. Jídlo bylo dobré, ale očekávali jsme to popravdě trochu lepší, na talíři chybělo pár drobností, které byly v menu vypsané. Ale celkově jsme měli fajn večer, obsluha funguje a je příjemná, a to se cení :)!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
The location is good, just a short walk from namesti miru. the food is quite good, and the prices are really affordable. The ambiance is not as impressive as other Mexican restaurants in Prague 2, but hey If you want Mexican food and don't want to spend an arm and a leg, then here is a good place to go.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo naprosto skvělé, prostředí takové klubové, ale příjemné, moc milá obsluha. Byla jsem po dlouhé době a pumpa nezklamala. Na hovězí burrito určitě brzy zase zajdu.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Velmi dobre jidlo za super cenu, skvela lokalita
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný podnik kde se dá dobře najíst i posedět jen tak nad pivem. Na čepu mají vždy nějaký speciál a taky několik německých lahvových piv. Personál velmi ochotný. Mohu doporučit, rád se sem vracím.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO