Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 49x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Žlutá pumpa

Tradiční mexické speciality, řadu míchaných nápojů a samozřejmě pravou Tequilu si můžete vychutnat v netradiční stylové restauraci Žlutá pumpa s neformální atmosférou nedaleko náměstí Míru.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Žlutá pumpa je pro mě spíš taková punková nostalgie, za mladých let jsme tam chodili pořád. Stále je to fajn místo, udržuje si svůj standard. Obsluha příjemná, jídlo a pivo dobré, nejlepší je prostor a atmosféra. Oceňuji nekuřácký prostor v suterénu, který je pro mě novinkou. (návštěva proběhla po opravdu dlouhé době). Tohle místo budu mít ráda asi navždy.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemná hospůdka/restaurace kde si můžete dát dobré mexické jídlo a spláchnout ho některým ze skvělých českých nebo německých piv. Vřele doporučuji vyzkoušet.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Slušná hospoda s výběrem pivních speciálů točených i lahvových, českých i zahraničních za poměrně rozumnou cenu. Jídla tu dávají celkem velké porce, dá se na tom i pochutnat :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO