Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 70 %    hodnoceno 52x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zlatý Kohout

Přehled hodnocení
70% celkově
72% personál
85% prostředí
70% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 8x
4 20x
3 13x
2 8x
1 3x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Dobrý den, restauraci jsme navštívili v neděli 5.2.2017. Já jsem si objednal Tagliatelle se špenátem a krevetami a přítelkyně krémovou rýži s parmazánem. Těstoviny měli zvláštnî zápach ale chuťově výborné. Rýže byla perfektní.
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Interier designovy a hezky, ale kuchyne primo v restauraci a spatne odvetrani dokaze pobyt opravdu zneprijemnit. Arogantni obsluha, dlouhe cekani na piti i jidlo, nedostatek jidelnich listku, z nabidky jsem si nevybrala nic krome polevky. Jednou byla polevka slana, pri druhe navsteve byla dobra, jidlo pratel bylo taky pry dobre. Ale vsichni komentovali chabou nabidku. Celkove mam pocit, ze se snazi o luxusni restauraci, ale luxus konci u vzhledu interieru. A kdyz uz si vyberete jidlo, tak je asi dobre. Uz tam ale zamerne nepujdu. Bohuzel.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo není na úrovni restaurace ve 4* hotelu. V jídelním lístku mají uvedeny 2 polévky.Jedna z nich je hovězí vývar s knedlíčky a dále mají napsáno polévka dle denní nabídky (každý den vaříme jinou)Po mém dotazu na polévku z denní nabídky mi bylo řečeno,že mají jen hovězí vývar. Doporučil jsem obsluze,aby si tedy denní nabídku polévky,,,kterou vaří údajně každý den "vyškrtli z jídelního lístku. Chtěli jsme si objednat Tagliatelle s krevetami. Po dotazu na čerstvost krevetami,jsme se dozvěděli,že se jedná o krevety mražené. Objednali jsme si tedy něco jiného.Hovězí líčka obstojně. Steak z kotlety dobrý. U líček by chtělo zapracovat na prezentaci. Prezentace jak v jídelně jiné kategorie. Personál mladý ,trochu splašený. Vedení hotelu v kterém je tato restaurace by s tím měl něco udělat,aby restaurace nedělala hotelu ostudu.Kvalita hotelu velmi dobrá,ale restaurace ne.Při příští návštěvě Liberce zajdu na jídlo ,určitě do jiné restaurace.
Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 1
Tento večer se nevařilo, škoda.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově     
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Návštěva restaurace nás velmi zklamala. Objednali jsme si nejdražší položku ve večerním menu - Grilovaný vyzrálý vysoký roštěnec s omáčkou demi-glace a maso bylo opravdu velice tvrdé, ani chuťově maso neodpovídalo deklarovanému vysokému roštěnci. Příloha bez chuti, omáčka demi -glace k nepoznání. Dalším objednaným jídlem byl hamburger Imperial. Vrchní část bulky spálená, spodní totálně rozmočená, maso nekompaktní, drolilo se a rozpadalo, cibulové kroužky jen podušené, hranolky tuhé a studené. Celkově bylo jídlo velmi špatné. Obsluha byla sice milá a snažila se, ale pro nás byla návštěva této restaurace velkým zklamáním a určitě se sem již nevrátíme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO