Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
5 fotografií
Plzeňská 609/9, Praha 5, Praha
· Právě otevřeno (17:00 - 24:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Zlatý Klas

Rádi bychom vás pozvali do restaurace, kde interiér je tvořen v duchu moderní pivnice s typickými staročeskými a kovářskými prvky.

Kuchaři pro vás připravují tradiční české speciality, ale i pokrmy mezinárodní kuchyně a doufají, že i ti největší gurmáni odejdou spokojeni. Každý den připravují čerstvá hotová jídla v dostupné cenové hladině.

Prostor restaurace je vhodný pro uspořádání oslav, svateb, promocí, rautů, firemních večírků.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Arogantní personál, urážet bezdůvodně hosty by se nemělo v žádném podniku. Prostřední příjemné, avšak kvůli chování personálu již podnik nenavštívíme.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Skvele pivo, výborné jidlo, přátelský personal

Pepik
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Podnik jsme navštívili po třetí. Jídlo průměrné, pivo dobré tankové, obsluha pomalá. Tomuto podniku jsme dali druhou šanci po tom, co se nám při minulé návštěvě stalo, ze nám naúčtovali o 9 piv navíc. Seděli jsme ve skupině 5ti ženských a pivo jsme pili jen 2. Při placení jsme se nestačili divit a odmítli jsme zaplatit tolik piv navíc. Pani servírka na nás jen tupě zírala a absolutně nic neříkala. Včera jsme dali podniku druhou šanci, byli jsme zde ve velké skupině, avšak po minulé zkušenosti jsme se rozhodli, že piva si budeme pro kontrolu zapisovat každý sám, pomocí starého hospodského systému, kdy vám servirka připsala čárku na papír. Při placeni šel každý se svym záznamem zaplatit a zjistili jsme rozdíl 4 velkých piv a 6 malých piv. Pivo jsme pili jen 3, v průměru 2 velké a 2 malé piva. Servírka zaujala opět obranou pozici pomocí toho, že jsme to určitě vypili. Obrázek ať si udělá každý sám. Ale my tento podnik už určitě nikdy nenavštíme. Nejen okoli nabízí mnoho jiných dobrých restaurací a hospod, kde si zákazníků váží a nesnaží se je okrádat.

Lada Cardová
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno