Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zlatý Jelen - Funcentrum

Hledáte místo pro Váš firemní večírek, oslavu narozenin či jinou slavnostní příležitost. Funcentum Zlatý Jelen je tím správným místem. Po domluvě jsme schopni nachystat vše podle Vašich přání a představ. Nabízíme menu, občerstvení i formou rautů, které jsme schopni uspořádat dle našich nebo vašich návrhů. Máte možnost bezplatně využít připojení k internetu do vašeho notebooku od každého stolu. K dispozici je také projektor s projekčním plátnem, na kterém máte možnost sledovat nejen veškeré sportovní přenosy, ale i napojit PC a provést školení. Restaurace Funcentra Zlatý Jelen nabízí až 90 míst k sezení s tanečním parketem a pódiem pro živou hudbu, kterou Vám také můžeme zajistit.

Těšíme se na Vaší návštěvu

Recenze restaurace

Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Když nemáte velké nároky a jdete jen na drink či pivo s přáteli tak postačující, nic úžasného. Obsluha milá, ale neprofesionální. Prostředí by potřebovalo trochu moderní rekonstrukci. Spíše bar než restaurace.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO