Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 100 % hodnoceno 7x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zlatá Praha

Přehled hodnocení
100% celkově
100% personál
96% prostředí
99% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nice panorama, good food
Restaurace Zlatá Praha Restaurace Zlatá Praha Restaurace Zlatá Praha Restaurace Zlatá Praha Restaurace Zlatá Praha Restaurace Zlatá Praha Restaurace Zlatá Praha Restaurace Zlatá Praha Restaurace Zlatá Praha Restaurace Zlatá Praha Restaurace Zlatá Praha Restaurace Zlatá Praha
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Navstivit restaurace v 9.patre hotela Intercontinental je zazitek HIGH CUISINE. Obsluha prijemna, mila a znala vsech jidel a ingredienci. Vsechny 4 chody byly chutove i vizualne dokonale. Obzvlast mne chutnal HUMŘÍ BISQUE ktereho famozi pernikovou vuni budu citit jeste dlouho. KONFITOVANÉ HOLUBÍ STEHNO velice mile prekvapilo pritele ktery tento druh drubeze jeste nikdy nejedl. Cokoladova koule a karamelovo-datlovy dortik udelali dokonalou sladka tecka. Vsechny chody byli sparovane s vinem.
Restaurace Zlatá Praha Restaurace Zlatá Praha Restaurace Zlatá Praha Restaurace Zlatá Praha
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Úžasné místo pro všechny milovníky staré Prahy. Jídlo bylo na odpovídající úrovni, personál se choval profesionálně a na úrovni. Cenová hladina o něco vyšší, ale vzhledem k místu akceptovatelná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výhled z této restaurace v realitě překonává vše, co se o tom píše. Je velmi příjemné být na úrovni věží starého města a kochat se. Brunch velice dobrý, studená i teplá kuchyň bez vážnějších připomínek.Vína od vinařství Kraus z Mělníka byla přívětivá.Po dlouhém letním čekání bohužel nepřekvapí, že ústřice došly již v polovině brunche (100 ks). Možná bych doporučil trochu zapracovat na rýži pro sushi, jinak vše O.K.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO