Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zlatá Praha

Zlatá Praha je luxusní restaurace s vynikající českou a mezinárodní kuchyní, přepychovým interiérem, profesionálním servisem a střešní terasou, která nabízí jeden z nejúžasnějších výhledů na Prahu. Pochutnal si tu Michael Jackson i Ozzy Osbourne.

Restaurace Zlatá Praha sídlí v nejvyšším patře pětihvězdičkového hotelu InterContinental v Pařížské ulici. Její kvality potvrzuje jak vítězství v Czech Gastronomy Awards 2012, tak i pochvala od řady slavných hostů.

Michaelu Jacksonovi chutnalo zdejší kuře natolik, že si ho objednal i druhý den. Velký úspěch mělo také speciální menu pro Baracka Obamu. Americký prezident ho označil za vynikající. Kuchyni Zlaté Prahy šéfuje Miroslav Kubec, který je zároveň i prezidentem Asociace kuchařů a cukrářů ČR.

Restaurace nabízí pestrý výběr kvalitních vín z Jižní Afriky, Argentiny, Nového Zélandu, Austrálie, Francie, Itálie, Česka a dalších koutů světa. Oblíbené jsou nedělní brunche s živou klavírní hudbou.

Náš tip:

Pokud si chcete návštěvu restaurace Zlatá Praha maximálně užít, rezervujte si stůl na venkovní terase. Nádherný panoramatický výhled na Staré Město dodá vašemu gurmánskému zážitku další rozměr.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Úžasné místo pro všechny milovníky staré Prahy. Jídlo bylo na odpovídající úrovni, personál se choval profesionálně a na úrovni. Cenová hladina o něco vyšší, ale vzhledem k místu akceptovatelná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výhled z této restaurace v realitě překonává vše, co se o tom píše. Je velmi příjemné být na úrovni věží starého města a kochat se. Brunch velice dobrý, studená i teplá kuchyň bez vážnějších připomínek.Vína od vinařství Kraus z Mělníka byla přívětivá.Po dlouhém letním čekání bohužel nepřekvapí, že ústřice došly již v polovině brunche (100 ks). Možná bych doporučil trochu zapracovat na rýži pro sushi, jinak vše O.K.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO