Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 31x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Zlatá miska

Čínská restaurace nacházející se poblíž centra Brna. Čínská kuchyně má mnoho výsad. Její historie je barvitá, stále se vyvíjí. Zdravá, chutná, vždy používající čerstvé suroviny a kvalitní netučné maso.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace je střední cesta čínské kuchyně. Vaří výborně, nicméně prostředí je průměrné, zvláště když před zavírací dobou začne poletovat po restauraci servírka s mopem a kbelikem se savem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace nabízí velmi příjemné prostředí, které ocení všichni milovníci východní kuchyně, kteří si v centru Brna chtějí vychutnat čínské a thajské pokrmy v důstojném prostředí (ne jen v početných fastfoodech). Ochutnali jsme snad vše, od jarních závitků přes sushi až ke kachně na medu a nemůžeme si stěžovat.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO