Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 153x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Žižkovský restaurant Olše

Přehled hodnocení
83% celkově
83% personál
77% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 54x
4 69x
3 27x
2 3x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace mě mile překvapila. Každý den jezdím kolem a zvenku to vypadá jako podnik z minulého režimu. Pivo je zde výborné, opravdu. Salát Ceasar chutný, velká porce masa. Doporučuji.
Žižkovský restaurant Olše Žižkovský restaurant Olše Žižkovský restaurant Olše
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
po delším čase super návštěva. Pozorná obsluha a hlavně si dejte ten jejich nakládaný hermelín. Nikdy mě nezklamal, jeho konzistence nemá chybu, dal by skoro mazat :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Pohodový relax po sportování s přáteli v protějším hotelu. Obsluha příjemná, bez zbytečných průtahů, prostředí v pořádku, tankový Pislner Urquell též. V této sestavě personálu mohu jen doporučit.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
S restaurací to jde z kopce. Sice mají přehlednější jídelák (i když o fous dražší jídla), ale kdysi milá obsluha je fuč. Teď se neustále střídají lidi a péče o zákazníka jde rapidně dolů. Proberte se!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Velmi milý a pozorný personál. Taková příjemná "hospůdka", občas plná turistů z blízkých hotelů. Vřele doporučuji a navštěvuji pravidelně.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný žižkovský podnik hned u zastávky tramvaje. Porce jsou decentní, nabídka široká, ceny rozumné. Obsluha se občas tváří trochu otráveně, ale jak kdy, občas jsem v Olši měla příjemnější zkušenosti, občas "slabší". Body navíc za novoroční provoz,
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Klasická česká hospůdka, je sice v podstatě celá kuřácká, má ale dobré odvětrávání. Byla jsem mile překvapena velmi ochotným personálem. Jídlo super, bez problémů mi jej kuchař upravil dle přání.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvele rezane pivo a FANTASTICKA medova zebra :)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkem fajn podnik se skvělou dostupností tramvají, možnost využití salonku pro skupinové akce, dobré i když dražší pivo. S návštěvou jsem byl poměrně spokojen.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
jedna z horších návštěv jinak oblíbeného podniku. Obsluha se třikrát přijde zeptat na objednávku piv, ale ani jednou je nedonese. Narozdíl od uživatele "Pavel Bazika" se nám nepodařilo zaplatit na místě, zaznělo tradiční "zvlášť - tak na baru"..také nekuřáckých míst by mohli mít víc. Standardně objednáváme do nekuřáka, ale málo kdy ho dostaneme. Naštěstí větrání je dobré.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO