Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 156x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Žižkovský restaurant Olše

Přehled hodnocení
80% celkově
81% personál
76% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 54x
4 70x
3 27x
2 5x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
Do restaurantu Olše jsme zavítali poprvé a vypadá to, že naposled. Jídelní lístek skýtá poklady typu smažený sýr se šunkou jako vegetariánské jídlo nebo školnojídelnové rizoto, které je ale obzvláštněno velkou dávkou kari. K tomu ohnilý salát v salátu Caesar a je dokonáno. Připadali jsme si jak v kulinářském pekle.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace mě mile překvapila. Každý den jezdím kolem a zvenku to vypadá jako podnik z minulého režimu. Pivo je zde výborné, opravdu. Salát Ceasar chutný, velká porce masa. Doporučuji.
Žižkovský restaurant Olše Žižkovský restaurant Olše Žižkovský restaurant Olše
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
po delším čase super návštěva. Pozorná obsluha a hlavně si dejte ten jejich nakládaný hermelín. Nikdy mě nezklamal, jeho konzistence nemá chybu, dal by skoro mazat :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Pohodový relax po sportování s přáteli v protějším hotelu. Obsluha příjemná, bez zbytečných průtahů, prostředí v pořádku, tankový Pislner Urquell též. V této sestavě personálu mohu jen doporučit.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
S restaurací to jde z kopce. Sice mají přehlednější jídelák (i když o fous dražší jídla), ale kdysi milá obsluha je fuč. Teď se neustále střídají lidi a péče o zákazníka jde rapidně dolů. Proberte se!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Velmi milý a pozorný personál. Taková příjemná "hospůdka", občas plná turistů z blízkých hotelů. Vřele doporučuji a navštěvuji pravidelně.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný žižkovský podnik hned u zastávky tramvaje. Porce jsou decentní, nabídka široká, ceny rozumné. Obsluha se občas tváří trochu otráveně, ale jak kdy, občas jsem v Olši měla příjemnější zkušenosti, občas "slabší". Body navíc za novoroční provoz,
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Klasická česká hospůdka, je sice v podstatě celá kuřácká, má ale dobré odvětrávání. Byla jsem mile překvapena velmi ochotným personálem. Jídlo super, bez problémů mi jej kuchař upravil dle přání.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO