Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 151x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Žižkovský restaurant Olše

Přehled hodnocení
83% celkově
84% personál
77% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 51x
4 63x
3 23x
2 3x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Žižkovský restuarant Olše nesklamal. Mali sme kuraciu kapsu z variáciou korenených syrov a kuracie so sušenými rajčatami, obe jedlá boli veľmi chutné, k tomu dobrá Plzeň. Určite prídeme zas.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je pro mě spolehlivou jistotou při každé návštěvě Prahy. Originální interiér i atmosféra, poctivá kuchyně, dobré pivo a bezvadná obsluha, ze které má host pocit, že je vítán. Je to pro mě exkluzivní restaurace, protože se tu vždycky cítím dobře.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do Olše chodíme zásadně na kuřecí kapsu plněnou směsí kořeněných sýrů a k tomu točená plznička :) trochu šalamounsky je zde řešeno rozdělení na kuřáckou a nekuřáckou část.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
po krátké odmlce jsem opět zavítal. Naštěstí žádný změna, vše stále funguje jak má. Chutné jídlo (měl jsem sýrový talíř), dobré pivo a obsluha milá. Asi proto mají plno, takže doporučuji rezervaci.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha byla milá a bezproblémová, nakonec se podařilo dokonce zaplatit u stolu a ne u kasy na baru, což začíná být nemilou zvyklostí v mnoha restauracích tohoto typu. Mohu jen doporučit.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Do restaurace Olše chodím s přáteli celkem pravidleně, vždy spokojenost. Občas přistane na stole jiné pivo než bylo objednáno, ale jelikož je nás dost, dá se to pochopit a není s tím problém. Poznámka k RESTU samotnému: Je škoda, že nevyřízenou rezervaci nelze měnit, i když je zatím nevyřízená. S touto rezervací se těsně po odeslání ukázalo, že nás bude jiný počet, možnost editace či zrušení/vytvoření nové rezervace však není.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Chtěl bych pochválit snaživou obsluhu, které nebylo co vytknout. Plzeňské pivo moc dobré. Na jídlo jsme čekali poměrně dlouho, ale bylo v pořádku. V restauraci je při větším počtu návštěvníků dost velký hluk. Z toho důvodu jsme se také museli přemístit z nekuřáckého salónku do kuřáckých prostor, kde bylo alespoň slyšet vlastního slova.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Klasická návštěva. Bohužel buďto Restu nebo hospoda netuší, co znamená nekuřácký. Rezervace proběhla normálně do kuřácké části, což třeba mě vcelku znechutilo. Servirka co neví, že ALE se čte ejl a nikoliv "ale", tomu taky nepřidá (když to tam mají jako speciál...)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO