Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

8 fotek
Na mapě

Informace Žižkovská Hodovna

Restaurace nyní nabízí pouze rozvoz jídla a osobní odběr.

Žižkovská Hodovna to jsou nejen skvělé burgery.


Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  -
 • Prostředí:
  -

Jídlo si zde objednávám tak jednou týdně pokaždé hot stripsy vždy výborne. Ale dnešní objednávka místo kroket hranolky, cibulové kroužky jako ze zbytku a řízky se nedaly jíst tak pálivé, že sme třičtvrtě vyhodili, chápu někdy může ujet ruka, ale toto bylo šílené.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Takhle vynikající burger už jsem dlouho neměl. Sladění všech chutí na 1 gramáž 200g masa za tuto cenu jinde nenajdete. Mohu jen doporučit. Vychlazený Bernard byla dokonalá tečka. Jen mně překvapilo, že neberou platební karty.

Tom
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba