Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 13x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Hodovna a Řízkovna – Burger Pub

Přehled hodnocení
80% celkově
81% personál
73% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 4x
3 2x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zcela vylhane ceny v jidelnim listku (viz fotografie se skutecnymi cenami - rozdily nekolik desitek korun). Na dverich vyveska o prijimani platebnich karet (viz dalsi foto), ktere ale personal odmita akceptovat. Pri servirovani kazda vidlicka jina. Jidlo velmi dobre. Prostredi pekne. Obsluha kvalitni.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo skvělé, rychlá obsluha a hlavně příjemná a ochotná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, jídlo výborné (hlavně burger), akorát mi tam chybělo zelené pivo, ale Irská hudba tam krásně hrála. Obsluha byla příjemná, jen se připravte na čekání hodinu na Burger.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Nemohu cokoliv hodnotit, protože jsme měli potvrzenou rezervaci, nicméně po relativně dlouhé cestě do této restaurace jsme zjistili, že podnik je zavřený ... bez jakéhokoliv upozornění.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super jidlo, plný žaludek, platilo moje slečna a nechala 58 Kč dýžko. Taky ty hranolky chutnaly jako z opravdových brambor. Džus jsem si nechal doředit do pulitru vodou. Slečna měla malinovku a ta je taky super.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace / bar s průměný prostředím, mírně načichlá....ale v případě, že si to odmyslíte, je celkem útulná. Obsluha pomalší, vypadalo to, jakoby číšník rovno i vypomáhal v kuchyni... ale byl ochotný a milý. Jídlo bylo ale chutné a ceny fakt příznivé.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Restaurace ve vnitř docela temná, ale nehodnotím, navšívil jsem zahrádku, tam bych vytknul kývající se stoly i lavice. Jídlo - anglický burger, dobře ochucené, dalo by se říct velice slušný burger, nicméně zbytečně velká houska, ale jinak ok.
Celkově    
personál 3
prostředí 1
jídlo 3
Personál byl ochotný a nevadilo, že jsme přijeli později na rezervaci. Bohužel prostředí bylo pro nás zklamání, interiér průměrný, sociální zařízení však bylo otřesné. Jídlo standardní, jako v každé vesnické hospodě.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO