Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 9x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Hodovna a Řízkovna – Burger Pub

Přehled hodnocení
72% celkově
73% personál
66% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 1x
3 2x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Nemohu cokoliv hodnotit, protože jsme měli potvrzenou rezervaci, nicméně po relativně dlouhé cestě do této restaurace jsme zjistili, že podnik je zavřený ... bez jakéhokoliv upozornění.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super jidlo, plný žaludek, platilo moje slečna a nechala 58 Kč dýžko. Taky ty hranolky chutnaly jako z opravdových brambor. Džus jsem si nechal doředit do pulitru vodou. Slečna měla malinovku a ta je taky super.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace / bar s průměný prostředím, mírně načichlá....ale v případě, že si to odmyslíte, je celkem útulná. Obsluha pomalší, vypadalo to, jakoby číšník rovno i vypomáhal v kuchyni... ale byl ochotný a milý. Jídlo bylo ale chutné a ceny fakt příznivé.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Restaurace ve vnitř docela temná, ale nehodnotím, navšívil jsem zahrádku, tam bych vytknul kývající se stoly i lavice. Jídlo - anglický burger, dobře ochucené, dalo by se říct velice slušný burger, nicméně zbytečně velká houska, ale jinak ok.
Celkově    
personál 3
prostředí 1
jídlo 3
Personál byl ochotný a nevadilo, že jsme přijeli později na rezervaci. Bohužel prostředí bylo pro nás zklamání, interiér průměrný, sociální zařízení však bylo otřesné. Jídlo standardní, jako v každé vesnické hospodě.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
čekali jsme průměrnou restauraci a byli jsme mile překvapeni výborné burgery doporučuji. vlastní houska od pekaře vlastní dresing fakt výborný žádný vyschlý burger
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Upravují zde žebírka výborné chuti!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO