Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 9x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Hodovna a Řízkovna – Burger Pub

Příjemná stylová přátelská hospůdka se specializací na XXL řízky a Burgery jako bejk – více jak 10 druhů. Obědové menu od pondělí do pátku od 10-14 hodin. Hrdý provozovatel značky Řízek Drive ® - s možností rozvozu jídel po městě. Krom výborného piva značek Bernard a Dalešice – Postřižinské pivo, ochutnáte zde i irský Guinness. Nabídka vín z butikového vinařství Hajduch z Čejkovic, domácí limonády a top výběr světových whisky a rumů. Zajímavostí Hodovny jsou Likér boxy místních štamgastů.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Nemohu cokoliv hodnotit, protože jsme měli potvrzenou rezervaci, nicméně po relativně dlouhé cestě do této restaurace jsme zjistili, že podnik je zavřený ... bez jakéhokoliv upozornění.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super jidlo, plný žaludek, platilo moje slečna a nechala 58 Kč dýžko. Taky ty hranolky chutnaly jako z opravdových brambor. Džus jsem si nechal doředit do pulitru vodou. Slečna měla malinovku a ta je taky super.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO