9 fotek

Restaurace Hodovna a Řízkovna – Burger Pub

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace Hodovna a Řízkovna – Burger Pub

Příjemná stylová přátelská hospůdka se specializací na XXL řízky a Burgery jako bejk – více jak 10 druhů. Obědové menu od pondělí do pátku od 10-14 hodin. Hrdý provozovatel značky Řízek Drive ® - s možností rozvozu jídel po městě. Krom výborného piva značek Bernard a Dalešice – Postřižinské pivo, ochutnáte zde i irský Guinness. Nabídka vín z butikového vinařství Hajduch z Čejkovic, domácí limonády a top výběr světových whisky a rumů. Zajímavostí Hodovny jsou Likér boxy místních štamgastů.

Zobrazit více
  • +3

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 2
  • Prostředí: 3

Dnes jsem byl zklamaný už když jsem vešel do restaurace, byla prázdná až na jednoho náhodného kolemjdoucího, za chvíli jsem pochopil proč, byla tam taková zima, že si přitápěli el. konvektorem, nevím, zda jim nešlo topení, ale to měli raději zavřít. Obsluha je nová a neochotná. Jídlo bylo dobré, ale když mi ho přinesly, tak v té zimě vylo za chvíli studené. Karty neberou a obsluha prohlásila, že už ani nikdy brát nebudou. Pivo Bernard švestka opět nebylo.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace