Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 11x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Hodovna a Řízkovna – Burger Pub

Příjemná stylová přátelská hospůdka se specializací na XXL řízky a Burgery jako bejk – více jak 10 druhů. Obědové menu od pondělí do pátku od 10-14 hodin. Hrdý provozovatel značky Řízek Drive ® - s možností rozvozu jídel po městě. Krom výborného piva značek Bernard a Dalešice – Postřižinské pivo, ochutnáte zde i irský Guinness. Nabídka vín z butikového vinařství Hajduch z Čejkovic, domácí limonády a top výběr světových whisky a rumů. Zajímavostí Hodovny jsou Likér boxy místních štamgastů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, jídlo výborné (hlavně burger), akorát mi tam chybělo zelené pivo, ale Irská hudba tam krásně hrála. Obsluha byla příjemná, jen se připravte na čekání hodinu na Burger.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Nemohu cokoliv hodnotit, protože jsme měli potvrzenou rezervaci, nicméně po relativně dlouhé cestě do této restaurace jsme zjistili, že podnik je zavřený ... bez jakéhokoliv upozornění.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO