Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Žižkavárna

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Really good coffee and atmosphere.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Sešli jsme se s kamarádkou zde na doporučení z Knihy kaváren. Asi jsem měl vyšší očekávání, ale vlastně byla kavárna v pohodě. Nenabízí sice alternativní přípravy kávy, zato turka, příchutě a podobné oblíbené.. ale fajn doppio, supr tvarohový koláč, solidní rozlévaný pinot :) klidně !
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pekna hipster kavarna na Zizkove. Vcelku zajimava nabidka za rozumne ceny. Idealni na vikendove brunche. Prijemna obsluha a sympaticky majitel. Kavarnu muzu doporucit ;)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Mám ráda tento podnik, protože se nachází na velmi dobré lokalitě, obsluha je velmi vstřícná a nakloněná jakémukoliv požadavku. Výběr a kvalita kávy je velmi dobrá, stejně tak jako snídaňové menu.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
What a nice surprise at Zizkov. According to me, it is great space for weekend breakfast or morning coffee to go. I really enjoyed having small brekkie on Saturday at this place.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Už samotný název podniku mě baví :-) Překvapilo mě, že i když je kavárna docela zastrčená, bylo zde dopoledne poměrně dost lidí. Kávu mají moc dobrou, obsluha je příjemná, takže za mě ideální místo na relax, práci nebo učení.
Celkově    
personál 4
prostředí 2
jídlo 2
Kavárna byla relativně příjemná, mnoho zahraničních hostů, hudba hrála jednou hlasitě podruhé náhle skončila. Kafe bylo podle mého vkusu podprůměrná, pil jsem mnohokrát lepší. Obsluha byla při doobjednávání lehce zmatená a objednala pouze jednu osobu.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO