Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 22x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Zinc restaurant

Stylová restaurace Zinc o kapacitě 110 hostů je součástí hotelu Hilton. V restauraci nabízí moderní evropskou kuchyni připravovanou z čerstvých a kvalitních surovin, širokou nabídku místních i mezinárodních vín.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo jako vždy výborné, pestry výběr masa (hovězí,jehněčí, kachna,vepřové , teplých chodů (krevety na česneku, jehněčí kofty, hovězí nudličky s houbami, losos s bylinkovou krustou, kuřecí směs s oříšky, teplá zelenina..) předkrmů, sýrů I sladkého. Výborné vino - argentinský Malbec. Skvělá obsluha. Pouze nás mrzelo, že humrů bylo málo a došli hned na začátku brunche, takže na manžela se již nedostalo. Proto jsme dali menší zpropitné než obvykle. Vzhledem k tomu, že se nám to stalo poprvé, věříme, že to byla výjimka a restauraci doporučujeme a opět ji navštívíme.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Po výborných referencích jsem byla velmi zvědavá na tuto restauraci. Bohužel sklamání. Testuju totiž po Praze přípravu vejce Benedikt v restaucích a znovu se mi potvrdilo,že podniku kde ho dovedou připravit kvalitně je žalostné málo. A v Zinc restaurantu navzdory jejich renomé ho nedovedou a navíc cena za toto jídlo vubec neodpovídala kvalitě provedení.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO