Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 25x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Zinc Restaurant Hotelu Hilton

Restaurace hotelu Hilton. Stylová restaurace o kapacitě 110 hostů . Nabízí moderní evropskou kuchyni připravovanou z čerstvých a kvalitních surovin, širokou nabídku místních i mezinárodních vín.
Vaří zde moderní a inovativní evropskou kuchyni s tradičními metodami založenými na čerstvých a sezónních přísadách spojených s exotickými asijskými kořeními. Menu bylo vytvořeno s maximální péčí a důrazem na detail. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Was here for Thanksgiving dinner. Booked a table for 6 one days in advance. Upon arrival I was the first one to arrive a few minutes early and was greeted by a couple of very nice and service minded young women. Chose to sit down at the bar in the lobby for a drink while waiting for the other guests to arrive. Great atmosphere and service in the bar. When entering the restaurant our coats/jacket was stored in the wardrobe and a waitress escorted us to our table and was going to be our waitress for the whole evening. We were greeted with a glass of Prosecco while seated and house (Czech) wine afterwards. The buffet itself was a Thanksiving worthy and consisted of everything that you could possibly think of if you had been in America. A very good selection of meet at the carving station, plenty of different potatoes and gravy. A very good selection of salads, cold dishes and deserts. Everything I tried (which was most of the dishes) was very well prepared and very tasty. Our waitress was very attentative and there for us when needed and also made sure that our glasses were never empty. When the check arrived we were positively surprised and pleased A very very nice experience which I can highly recommend to others. I know for sure that I will come back here.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo jako vždy výborné, pestry výběr masa (hovězí,jehněčí, kachna,vepřové , teplých chodů (krevety na česneku, jehněčí kofty, hovězí nudličky s houbami, losos s bylinkovou krustou, kuřecí směs s oříšky, teplá zelenina..) předkrmů, sýrů I sladkého. Výborné vino - argentinský Malbec. Skvělá obsluha. Pouze nás mrzelo, že humrů bylo málo a došli hned na začátku brunche, takže na manžela se již nedostalo. Proto jsme dali menší zpropitné než obvykle. Vzhledem k tomu, že se nám to stalo poprvé, věříme, že to byla výjimka a restauraci doporučujeme a opět ji navštívíme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO