Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Zinc Restaurant Hotelu Hilton

Restaurace hotelu Hilton Prague Old Town. Stylová restaurace o kapacitě 110 hostů, ztělesňuje kombinaci elegance a světových pochoutek. Mezinárodní kulinářský tým přichystá
 Vašim chuťových pohárkům nejen cestu na světová místa, ale také připraví jedinečné delikatesy z domácí kuchyně. Dvě menu – Pražský zážitek a Svět podle Zincu – obě jsou sofistikovaná i objevitelská. Budete příjemně překvapeni čerstvostí chutí a pestrostí pokrmů z jejich kuchyně.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Was here for Thanksgiving dinner. Booked a table for 6 one days in advance. Upon arrival I was the first one to arrive a few minutes early and was greeted by a couple of very nice and service minded young women. Chose to sit down at the bar in the lobby for a drink while waiting for the other guests to arrive. Great atmosphere and service in the bar. When entering the restaurant our coats/jacket was stored in the wardrobe and a waitress escorted us to our table and was going to be our waitress for the whole evening. We were greeted with a glass of Prosecco while seated and house (Czech) wine afterwards. The buffet itself was a Thanksiving worthy and consisted of everything that you could possibly think of if you had been in America. A very good selection of meet at the carving station, plenty of different potatoes and gravy. A very good selection of salads, cold dishes and deserts. Everything I tried (which was most of the dishes) was very well prepared and very tasty. Our waitress was very attentative and there for us when needed and also made sure that our glasses were never empty. When the check arrived we were positively surprised and pleased A very very nice experience which I can highly recommend to others. I know for sure that I will come back here.

paasan69
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Miro
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Jídlo jako vždy výborné, pestry výběr masa (hovězí,jehněčí, kachna,vepřové , teplých chodů (krevety na česneku, jehněčí kofty, hovězí nudličky s houbami, losos s bylinkovou krustou, kuřecí směs s oříšky, teplá zelenina..) předkrmů, sýrů I sladkého. Výborné vino - argentinský Malbec. Skvělá obsluha. Pouze nás mrzelo, že humrů bylo málo a došli hned na začátku brunche, takže na manžela se již nedostalo. Proto jsme dali menší zpropitné než obvykle. Vzhledem k tomu, že se nám to stalo poprvé, věříme, že to byla výjimka a restauraci doporučujeme a opět ji navštívíme.

Michaela Švancarová
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno