Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 19x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Zichovecký pivovar

Společenské centrum, jehož součástí je také restaurační minipivovar, bylo otevřeno v roce 2012. Ochutnat zde zákazník může čtyři druhy nefiltrovaného piva. Součástí restaurace je také zimní zahrada, dva salonky a víceúčelová hala. Vyhlášená kuchyně je dílem šéfkuchaře a nájemce Radka Kulihy. Prostory společenského centra jsou vhodné pro pořádání školení, večírků, svateb a plesů, a to od malých skupin až po 200 osob. Každý den je zde nabízeno speciální denní menu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili již po několikáté a pokaždé jsme byli velmi spokojení. Obsluha super, jídlo vynikající a pivo, zejména Krahulík 12, úžasné. Víkendy doporučuji zarezervovat stůl.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné prostředí rodinného pivovaru. Posedět můžete uvnitř, v zastřešené "terase" nebo venku v otevřené "terase". V době veder je příjemné sedět uvnitř, protože místnost je zřejmě zchlazována. Jídlo bylo vynikající. K pivu doporučuji objednat domácí brambůrky - jsou výborné. Zrovna bylo navařeno Wedding Ale - jako stvořené pro horké léto.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO