Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 152x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zenklovka

Restaurace Zenklovka nabízí tradiční českou i mezinárodní kuchyni. Velký důraz je kladen nejen na vyváženou skladbu jídelního lístku, ale rovněž na kvalitu všech pokrmů, které jsou připravovány pouze z kvalitních a 100% čerstvých surovin. Během přípravy pokrmů nejsou používány žádné průmyslově vyráběné náhražky ani dochucovadla.

Restaurace Zenklovka nezapomíná ani na naše nejmenší, pro které jsou připraveny typicky dětské pochoutky.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Obedova menu jsou často obmenovana, kazdy si vybere.cenově příznivé. Dobrá restaurace.moderně utulne zarizena.prijemny personal.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Polední menu dnes nebylo úplně lákavé, dala bych podnět k zařazení více zeleniny a popř. vege jídla nesmaženého. Cenově příznivé - hlavní jídlo v poledním menu průměrně 100kč, polévka 29,-Kč. Jinak prostředí pěkné, čisto, ochotný personál. Nic k vytknutí.
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace se stala nekuřáckou, což hodnotím velmi pozitivně. Dále realizovali další změnu - obměna a především značná redukce jídelního menu. Bohužel se vytratila některá jídla, která by měla být zachována (např. tortillas a nachos), jiná zase zůstala... personál je vždy velmi milý a pozorný. Příjemná restaurace pro všední posezení.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO