Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 38x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Želva beers & burgers

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Burgery mají vynikající a za slušné ceny, o tom žádná. Pivo také dobré a také levné. Podnik je to celkem malý, takže zde byl poměrně velký hluk. Rozhodně by si zasloužily renovaci toalety - chybějící obklady na zdech, absence topení nebo nefunkční klika byly docela trapné. Největší nedostatek vidím v tom, že zde berou pouze hotovost, žádné karty. Celkově hodnotím podnik jako lepší průměr, který má velký potenciál, tak doufám, že ho nepromarní :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 1
Toto hodnocení se vztahuje jen a pouze k této konkrétní návštěvě. V restauraci jsem již byl dříve a níže popsané problémy jsem nezažil. Do Želvy jsem si zašel s přítelkyní na oběd. Obsazený byl jeden stůl cca šesti lidmi, k tomu jeden pán sólo v rohu u barového stolku. Na dva hamburgery jsme čekali 45 minut. Mezitím jsme dopili a vlastně nás už nějak i přešel hlad. Nicméně pak přistály na stole dva nádherně vypadající burgery s masem propečeným, skoro až well done, alespoň tak jsme si to poručili na dotaz číšníka. Po zkusu masa se mi ale po ruce rozlila krev a zvedl se mi žaludek. Bohužel maso bylo jen velmi zrychla orestované zvenčí, vevnitř ale totálně syrové. Ne ani tak krvavé nebo medium, ale fakt syrové. Přítelkyně to měla stejně. Hamburgery jsme vrátili, dojedli hranolky a šli s hladem domů. Chudší o dvě stovky a s prázdným břichem. Vřele doufám, že šlo o jednorázový přešlap kuchaře. Jak ta nestíhačka na těch pár lidí, tak to špatně udělané (respektive neudělané) maso.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Celkově    
personál 1
prostředí 2
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Restaurace Želva beers & burgers
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo super, obsluha na výbornou a grillmani na jedničku (1). Rádi přídem zas.
Restaurace Želva beers & burgers Restaurace Želva beers & burgers Restaurace Želva beers & burgers
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dobrý Staroklatovský pivo, skvělý burgery, fajn personal i prostředí. Doporučuji ;)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO