5 fotek

Restaurace Želva beers & burgers

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Hodnocení Restaurace Želva beers & burgers

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 4

Burgery mají vynikající a za slušné ceny, o tom žádná. Pivo také dobré a také levné. Podnik je to celkem malý, takže zde byl poměrně velký hluk. Rozhodně by si zasloužily renovaci toalety - chybějící obklady na zdech, absence topení nebo nefunkční klika byly docela trapné. Největší nedostatek vidím v tom, že zde berou pouze hotovost, žádné karty. Celkově hodnotím podnik jako lepší průměr, který má velký potenciál, tak doufám, že ho nepromarní :-)

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Toto hodnocení se vztahuje jen a pouze k této konkrétní návštěvě. V restauraci jsem již byl dříve a níže popsané problémy jsem nezažil. Do Želvy jsem si zašel s přítelkyní na oběd. Obsazený byl jeden stůl cca šesti lidmi, k tomu jeden pán sólo v rohu u barového stolku. Na dva hamburgery jsme čekali 45 minut. Mezitím jsme dopili a vlastně nás už nějak i přešel hlad. Nicméně pak přistály na stole dva nádherně vypadající burgery s masem propečeným, skoro až well done, alespoň tak jsme si to poručili na dotaz číšníka. Po zkusu masa se mi ale po ruce rozlila krev a zvedl se mi žaludek. Bohužel maso bylo jen velmi zrychla orestované zvenčí, vevnitř ale totálně syrové. Ne ani tak krvavé nebo medium, ale fakt syrové. Přítelkyně to měla stejně. Hamburgery jsme vrátili, dojedli hranolky a šli s hladem domů. Chudší o dvě stovky a s prázdným břichem. Vřele doufám, že šlo o jednorázový přešlap kuchaře. Jak ta nestíhačka na těch pár lidí, tak to špatně udělané (respektive neudělané) maso.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace