Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 22x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Železná růže

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi ochotný personál, i v době meníček a plné restaurace, byli ochotní udělat oběd z jídelního lístku. Jídlo skvělé - plněná panenka a grilovaná zelenina. Prostředí příjemné i když bylo v restauraci plno.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Opakovaná návštěva nezklamala. Velice příjemný a pozorný personál nám velice zpříjemnil posezení u vínečka a dobrého jídla- i když jsme si tentokrát dali jen obloženou topinku.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Příjemné prostředí, škoda jen, že kuřácké a nekuřácké prostory více oddělené. Do nekuřácké části by mohla častěji přijít obsluha. Jídlo velmi dobré. Celková spokojenost
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemná obsluha. Velký výběr kvalitních vín přímo ze sklepa restaurace a jídlo na vysoké úrovni. Určitě se sem zase vrátíme a doporučuji restauraci navštívit.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Zvláštní dík panu kuchaři za skvělé jehněčí kolínko !!!!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do Železné Růže jsme šli již poněkolikáté. Jídlo nám moc chutnalo a pivo, kterého byl poměrně velký výběr, taky. Obsluha byla fajn. Možnost placení kartou jsme ocenili.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V této restauraci jsme byli poprvé a příjemně nás překvapilo příjemné prostředí, rychlá a profesionální obsluha i chutné jídlo. Určitě doporučujeme jak pro soukromé, tak i firemní setkání.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Byl jsem zde na obědové meníčko a jídlo bylo chutné, řekl bych že i nadprůměrné. Obsluha byla milá a příjemná. Prostředí je takové průměrné, avšak již při vstupu je poznat, že mimo obědy je restaurace kuřácká. V každém případě není moc co vytknout, jistě se tam někdy znovu zastavím :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice dobře jsme se najedli, bylo nás 12 přátel, takže jsme měli různá jídla. Zvlášť doporučuji jehněčí a selečí kolínko, dále plněnou panenku a jehlu. Zklamal nás ale rumpsteak, měla být k němu omáčka s hříbky na smetaně , bohužel smetanu to ani nevidělo a houby byly zjevně sterilované. Maso ale dobré. I přes to, restauraci vřele doporučuji.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO