Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Železná růže

Železná Růže Vám může nabídnout výborné pivo Pilsner Urquell čepované z pivních tanků, které jsou umístěny přímo v interiéru restaurace. Na čepu je také pivo Gambrinus, černé pivo Kozel a pšeničný pivní speciál Fénix.
Pro milovníky vína je k dispozici rozsáhlá vinotéka s přívlastkovými víny, kde je možné si osobně vybrat víno dle Vaší chuti.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice dobře jsme se najedli, bylo nás 12 přátel, takže jsme měli různá jídla. Zvlášť doporučuji jehněčí a selečí kolínko, dále plněnou panenku a jehlu. Zklamal nás ale rumpsteak, měla být k němu omáčka s hříbky na smetaně , bohužel smetanu to ani nevidělo a houby byly zjevně sterilované. Maso ale dobré. I přes to, restauraci vřele doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné sklepní prostředí s velkým počtgem mjíst k sezení. V době nedělního oběda byla restaurace skoro prázdná. 10 jídel jsme dostali cca do 35 minut. Bohužel chyběla uzená žebra z jídelního lístku. Ale i s ostatním jídlem jsme byli všichni spokojeni.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO