Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Zeleninový Bar

Tato restaurace zaujme především vyznavače zdravého životního stylu a zdravé stravy. Netradiční jídla, která jsou zeleninová nabízejí neobyčejné chuti. K přípravě pokrmů zde používají šetrnou úpravu jídel, která neznehodnocuje kvalitu potravin. Nabízejí vždy čerstvé, chuťově pestré, barevně a nutričně vyvážené potraviny. Vyhýbají se “éčkům“, trvanlivým a chemicky upravovaným surovinám. Vaří z bio potravin, především luštěnin a obilovin, používají bio dochucovadla a můžete zde ochutnat i bio kávu. Vaří i bezlepkově! Ochuzeni nebudou ani příznivci masitých pokrmů. Každý čtvrtek pro ně připravují pokrmy z krůtího či kuřecího masa. A každý pátek jsou připravovány mořské čí sladkovodní ryby různých druhů. Pokud máte rádi maso, přijďte vždy ve čtvrtek (krůtí nebo kuřecí), pokud ryby, tak nás navštivte v pátek (mořské i sladkovodní).

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Milá obsluha, jídlo jsme si tedy vzaly s kamarádkou s sebou do krabičky. Velký výběr, ale my si obě koupily to stejné, ale chutnalo nám. Určitě až budu příště v ČB tak zajdu
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Zeleninový bar je příjemné místo, kde se dá dobře a hlavně zdravě najíst. Je možné posedět i na zahrádce ve dvorku. Byli jsme moc spokojeni. Rozhodně doporučuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO