5 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Restaurace Zelená zahrada

Zelená zahrada je jednou z nejkrásnějších vinohradských restaurací, oblíbili si ji Karel Gott, Hana Maciuchová nebo Jiří Lábus. Vedle skvělé kuchyně vás tu okouzlí nádherná zahrádka s jezírkem, ve kterém se prohání jeseteří, koi kapři a sem tam i nějaká ta želva.

V Zelné zahradě ochutnáte středomořské lahůdky v režii zkušeného šéfkuchaře Ladislava Laciny. K největším tahákům podniku patří černé rizoto s grilovanou chobotnicí nebo telecí líčka s bramborovým pyré a smržovou omáčkou. Oblíbenou „atrakcí“ jsou také humři v akvárku. Stačí si vybrat svého favorita a kuchaři vám ho připraví podle vaší chuti.

Nebo byste radši něco orientálního? Žádný problém. V Zelené zahradě nabízí legendární čínu z Vodičkovy ulice. Václav Malík a jeho tým tu navazují na tradici první čínské restaurace v Česku a připravuje speciality, které si kdysi zamiloval Jan Werich, Miloš Forman, Waldemar Matuška nebo Vladimír Menšík.

Kuchyně ale není to jediné, čím vás Zelená zahrada dostane. Úchvatný interiér, kterému dominuje nádherná letní a zimní zahrada, prostě nemá konkurenci. Nezbývá, než se kochat úžasnou scenérií a hodit všechny problémy za hlavu. Jinak to ani v Zelené zahradě nejde.

Náš tip:
Chcete si kouzelnou atmosféru restaurace užít se vším všudy? Pak si nezapomeňte rezervovat místo na zahrádce. Bývá tu plno.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace