Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ambra

Prostor restaurace AMBRA prošel celkovou rekonstrukcí v květnu až říjnu roku 2008, ta citlivě navazuje na historii této restaurace, která prošla obdobím prvorepublikového hostince U Kašíků, kultovní restaurace AMBRA brněnské bohémy a studentstva, až po vinárnu z let nedávno minulých. Současná podoba reaguje na počátky této klasické nárožní prvorepublikové hospody, kterou hostům restaurace mohou připomenout dobové fotografie umístěné v interiéru. Zelená Kočka tak navazuje na tuto stoletou tradici za přispění podávaných kvalitních pokrmů a výtečného dalešického pivního moku v bohaté nabídce na výčepu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rezervace byla v pořádku, volali jsme že se zdržíme a vše bylo bez problémů. Pivo bylo dobré chléb s řízkem a s tvarůžky taky. Trošku nás akorát zklamali žebra a to že se v restauraci neberou karty.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO