Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 34x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Zeke Sushi Bar

Luxusní designová sushi restaurace v centru Plzně, kde ochutnáte dokonalé chutě pilované mistry sushi s praxí v Japonsku a USA.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Protože kamarádka miluje sushi, padla volba na můj oblíbený Zeke Sushi Bar. Rezervace proběhla během několika minut. Po milém přivítání jsme objednaly na doporučení obsluhy jídlo a byly jsme úplně maximálně spokojené, jak rychlostí, tak kvalitou. Jen si myslím, že rolky jsou nějak menší... Děkujeme přesto za super jídlo a zážitek.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnešní den měla dcera narozeniny,využili jsme tedy tento skvělý rezervační systém. Rezervace byla během chvíle potvrzena. Po milém přivítání jsme objednali a nakonec ještě jednou. Všechno jídlo bylo skvělé a my jsme se i výborně pobavili. Děkujeme a přijdeme rádi zase.
Zeke Sushi Bar
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pro velký gurmánský zážitek opakujeme návštěvu, opět skvěle připravené menu, výborný čaj a milý a pozorný personál. Určitě zde nejsme naposledy. Děkujeme a rády se s rodinkou zase objevíme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO