Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Zebra Asian Noodle Bar

Restaurace nabízí moderní asijské pokrmy. Používají výhradně čerstvé suroviny prvotřídní kvality. Připravují pokrmy inspirované zejména čínskou, japonskou, thajskou a vietnamskou kuchyní a kladou důraz na kombinaci jedinečné chuti a vzhledu jídel, které uspokojí snad všechny návštěvníky.

Ingredience jsou čerstvé a zpracované popořadě - postupné servírování podporuje ochutnávání pokrmů ve skupině návštěvníků. Tak přijďte posedět v restauraci nebo na útulné terase a nechte se rozmazlovat milou obsluhou a vydejte se na výlet na dálný východ.

 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace se zahrádkou v podloubí nabízející i polední menu. Restaurace je blízko Staroměstského náměstí, má příjemnou obsluhu a velmi dobré jídlo. Mohu doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné prostředí. Kdo má rád thajskou kuchyni, určitě musí vyzkoušet! Personál velmi milý, slušný.
Zebra Asian Noodle Bar
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO