Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

8 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.

Hodnocení Restaurace Žebírkov

Celkové:
  • Jídlo:
    -
  • Personál:
    -
  • Prostředí:
    -

Náš zákazník, náš pán? Spíš otravný hmyz. Obdrželi jsme již před časem jako dárek voucher na vyšší částku do této restaurace. Dárce chtěl podpořit mimo jiné restauraci ze svého okolí v době kovidové. Vzhledem k pokračujícímu uzavření restaurací jsme chtěli voucher vyčerpat a jídlo si objednat domů na nedělní oběd. První pokus - online objednávka - nemožné, vybrané menu není online dostupné. Druhý pokus - telefonický - nevyšel: slečna na druhém konci objednávku NEPŘIJALA a doporučila, ať si zavolám v sobotu večer nebo v neděli. Upozornila jsem ji, že jídlo chceme v neděli k obědu ... Vzhledem k tomu, že se všichni na menu těšili, vyrazili jsme v sobotu do restaurace jídlo objednat osobně. Slečna za barem nepříliš ochotně vyslechla náš požadavek, přemýšleli jsme ještě nahlas o doobjednání dalšího jídla, abychom vyčerpali hodnotu voucheru. V ten moment slečna pravila, že není možné voucher takto použít a jídlo za něj objednat/nakoupit. Nechápali jsme, ale řekli jsme si, když se všichni těší, že objednáme jídlo online (!). Slečna pravila, že to nejde, že si pan majitel nepřeje, aby se voucherem platilo za jídlo s sebou a jídlo objednané online. Upozornili jsme ji na dobu platnosti voucheru ("není problém, bude prodloužena") a hlavně na text uvedený na voucheru: "Tento dárkový voucher je uplatnitelný v restauraci Žebírkov, na adrese Srbínská 867/4, 100 00 Praha 10 po jeho předložení nebo při objednávce online v košíku. Zadejte kód voucheru a je to!" A JE TO ... Opravdu máme čekat na otevření restaurací a jít si to do Žebírkova "užít"? Asi zatneme zuby a zvládneme to, ale bude to poprvé a naposledy, a jen proto, že si vážíme dárku, který nás měl potěšit.

Uživatel Restu
Reakce restaurace:

Dobrý den, Omlouvám se za jednání personálu, ale opravdu maji takové nařízení, pokud neni voucher vyloženě náš tak nepřijímame. Taková pravidla jsme nastavili již na začátku cele teto blbosti co se děje . Ale to ze se k Vám slečna chovala takto je nepřípustné .

Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno