Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 32x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Žebírkov

Ochutnejte ty nejlepší nejen žebírka v originální receptuře zdejšího šéfkuchaře. V moderních i v tradičních úpravách se snahou maximálně využívat lokální produkty a farmářské potraviny. Všechna jídla připravují výhradně ve zdejší kuchyni a nepoužívají žádné polotovary, dochucovadla či mražené maso. Celý kuchařský tým pracuje pod vedením šéfkuchaře Pavla Šupitara.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělá restaurace s krásným interiérem a venkovní zahrádkou, chutné domácí limonády, a výborná jídla. Měli jsme hamburger s vol.okem, jalapenos a cheddarem a vepřová žebra v cibulově-pivní marinádě a super volba. Maso bylo křehké a štavňaté, výborně dochucené, a k tomu skvělé domácí hranolky. Ceny úplně vpohodě. Rozhodně doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Očekávání které ve mě vyvolala návštěva webových stránek jsou naplněna, jídlo bylo skvělý a kdo má žebra v oblibě příjde si zaručeně na své. Prostředí v Praze neokoukané a obsluha vždy ve správné chvíli na svém místě.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO