Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 30x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Žebírkov

Ochutnejte ty nejlepší nejen žebírka v originální receptuře zdejšího šéfkuchaře. V moderních i v tradičních úpravách se snahou maximálně využívat lokální produkty a farmářské potraviny. Všechna jídla připravují výhradně ve zdejší kuchyni a nepoužívají žádné polotovary, dochucovadla či mražené maso. Celý kuchařský tým pracuje pod vedením šéfkuchaře Pavla Šupitara.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S kamarádkami jsme navštívily restauraci Žebírkov. Byly jsme moc spokojené. Personál byl velmi milý, s ničím nebyl problém. Objednaly jsme si telecí žebírka, ze kterých jsme byly přímo nadšené! Jen nás mrzelo, že už nečepují pivo Plzeň, ale Krušovické.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Žebírkov je milá restaurace, do které se ráda vracím. Je to hlavně díky úžasným žebírkům, které tady připravují v různých marinádách s vynikajícími omáčkami. Nejsou to jen vepřová grilovaná žebírka, ale také zcela nedostižná žebírka telecí a hovězí. Personál je velice milý a vstřícný. Vřele doporučuji na jejich nedostižná žebírka zajít. Kromě těchto vychválených žebírek nabízejí i řadu jiných dobrých jídel.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO