Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Zdravý Restaurant, s.r.o.

Myšlenka na založení Restaurantu se zrodila v hlavách jeho zakladatelů jako přímá reakce na přání začít formou zdravějšího způsobu stravování více pečovat o své zdraví, které je naším hlavním "aktivem", od něhož se odvíjí: ....... jak spokojený rodinný život, ........tak i dostatek sil a vitality pro práci i naše mimopracovní koníčky. Snažíme se proto nabídnout rozumnou i moderní alternativu všem, kteří kladou důraz nejen na kvalitu použitých surovin, ale také na zdravý a šetrný způsob přípravy jídel, spojený s co největší PESTROSTÍ STRAVY a VÝBORNOU CHUTÍ. Tímto přístupem se chceme přiblížit úrovni zemí s vyspělými stravovacími návyky a nejzdravější kuchyní a navíc umožnit našim zákazníkům, aby sami mohli ovlivnit.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO