Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Zdejší kuchyně

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 1
jídlo 2
Nemám rád umělé kytky prostředí jak za komancu obsluha průser jídlo podprůměrné snad jen že mají dobré pivo holt jsem jednou nečetl tripadvisor a věřil Maurerovi vyhněte se obloukem okolo je spoustu jiných a dobrých třeba Bílý jednorožec Šupiny atd
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Doporučuji spíše jako záchranu. Neutralni restaurace, kde nic nezkazi, ale ani jicem neokouzli. Chybi tomu napad a trochu snahy. Uvitala bych vic vegetarianskych jidel.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Tak jsme po dvou letech vzali restauraci na milost (seděli jsme na zahradce), jelikož jsme si chtěli dát večeři na náměstí a naše oblíbená zahrádka byla plná. Tentokrát si nás číšník všiml vcelku brzy, dali jsme si sumce na cuketě, šťouchané brambory, dcera lívance s borůvkami BEZ šlehačky. Po 40 minutách ( aniž by si nás kdokoliv všiml ) dorazily lívance SE šlehačkou a sumec. Než jsme stihli vznést námitku číšník prchnul. Jídlo bylo vcelku chutné, tedy pokud vám nevadí, že ve šťouchaných bramborách je syrová cibule a na rybu kuchař použil celý pytlík kmínu ( já naštěstí obé rád ). Restauraci nedoporučuji, protože v Třeboni je spousta zásadně lepších restaurací s mnohem příjemnějším personálem.
Restaurace Zdejší kuchyně Restaurace Zdejší kuchyně
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Prostredi je moc hezke, ale byli jsme tam jedini a nikdo si nas stejne moc nevsimal. Jidlo spise predrazene. Za tu cenu bychom ocekavali lepsi servis a prezentaci na taliri.
Celkově  
personál 2
prostředí 5
jídlo 3
Průměrně jídlo

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO