8 fotek

Restaurace Zastávka U SRUBU

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Zastávka U SRUBU

Kbelský SRUB nabízí svým návštěvníkům skvělé místo pro setkání s přáteli a rodinou, či útulné místo k odpočinku. Samozřejmostí je zde dobré jídlo, pití i sportovní vyžití. Pro zabavení nejmenších hostů zde nechybí dětský koutek. Každý den včetně víkendů si v tomto podniku mohou hosté vybrat ze speciální denní nabídky.

Zobrazit více
  • +2

Fotky našich uživatelů

  • +2

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 1
  • Prostředí: 3

Byli jsme v restauraci na večeři s rodinou.Hamburger byl průměrný,konzervované papričky.Dále jsme měli dva různé bifteky,oba musely být z mraženého masa,bez chutě a vůně.Omáčka hříbková bez chuti plná smetany,omáčka brusinková byl spíše kompot ze zavařeného ovoce,jak do chuti tak struktury.Salát César jako předkrm nám přinesli společně s hlavním jídlem a neobsahoval,co měl - římský salát nahradil ledový,starý rohlík,chyběl parmazán,ančovičky,slanina a v podstatě bez zálivky.Tvrdý alkohol nevedou,pouze víno rozlévané z plastových láhví! Ze čtyř druhů piv pouze dvě a kostky ledu nabíral číšník do teplých sklenic rukama.Tuto restauraci silně nedoporučuji,pokud si chcete pochutnat.Poměr cena kvalita absolutně neodpovídají.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace