Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 23x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Zastávka U SRUBU

Hledáte místo pro chvíle s přáteli, rodinou či odpočinku? Kbelský SRUB Vám nabízí velké možnosti. Dobré jídlo, pití i sportovní vyžití. Dětský koutek.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Obsluha byla místy na facku a za chvíli až přehnaně milá. Jídlo katastrofa. Pečená hovězí líčka byla vysušená na prach. Vepřová svíčková "plněná" švestkou byla sice šťavnatá, ale švestka byla jako guma bez chuti. Brusinková omáčka k masu znamenala dvě lžíce sterilizovaných brusinek- to jen pár připomínek pro představu. O toaletách raději nemluvím. Jediné pozitivum je velmi pěkná, vyhřívaná zimní zahrada s výhledem na park. Pokud nemůžete vystát malé děti, raději na toto místo ani nemyslete. "Doporučuji" pouze proto, že pokud si chcete dát jen něco k pití a popovídat si na příjemném místě, je to ideální volba.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli poprvé a byli jsme spokojeni, pěkné a útulné prostředí, příjemná obsluha, dobré pivo a vynikající jídlo, určitě zase přijdeme:-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO