Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

8 fotek

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace ZAS A ZNOVA

Rodinná restaurace, kam se budete rádi vracet.

Dominantou místnosti s krbem je velký rodinný stůl až pro 16 osob. Prostory restaurace jsou ideální pro pořádání firemních akcí, školení, ale rodinných setkání a oslav.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Několikrát jsem jel kolem tohoto podniku s ambiciózním názvem a nevěnoval mu příliš velkou pozornost v domnění, že se jedná o cosi mezi školní jídelnou a sportovním bufetem. Restaurace je totiž obklopena právě školou, školkou a sportovním centrem. Až doporučení kamaráda vyústila v návštěvu. Místo to je moc pěkné, snadno tu zaparkujete, interiér je vyveden ve stylu současné české architektury a venkovní posezení doplňuje malý a šikovný dětský koutek. Zkrátka hospoda jak má být. Ve stejném duchu se pak odehrává i příjemná a dostatečně všímavá obsluha, jež s lidmi přirozeně komunikuje. A do třetice – i jídlo se drží stejné úrovně, ne-li dokonce vyšší. Pravda, ceny by mohly být příznivější, ale člověk tady dostane českou klasiku i steakové speciality. Nad porcemi si dal kuchař záležet a host si pochutná i na takových jídlech, jak je smažený karbanátek (přezdívaný holandský řízek) s kaší a retro okurkovým salátem. Maso u dalších jídel je krásně šťavnaté a tak akorát propečené. Tak vidíte, nakonec sem název podniku pasuje.

Jenda
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Impulzivní opětovná návštěva po týdnu a opět velká celková spokojenost v příjemném posezení na zahrádce kde jsme vychutnávali kachnu s chlupatým knedlíkem a vepřovou panenku s brokolicí. Doporučujeme.

Jedlík
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(2)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Další návštěva v oblíbené restauraci potvrdila stálost v kvalitě i obsluze. Zdejší zahrádka při krásném počasí plně nahrazuje vnitřní prostory. Je kam se vracet při pobytu na chatě

Jedlík
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba