Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 34x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Zapomenutý čas

Přehled hodnocení
81% celkově
86% personál
81% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 12x
4 15x
3 6x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Nekuřácká restaurace s příjemnou atmosférou a milou obsluhou, kousek od Náměstí Míru. Objednali jsme si kuře supreme tikka. Jídlo bylo chuťově výborné, ale kuře mírně nedopečené.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Z restaurace jsme měli smíšené pocity. Jídlo i servis jsou skvělé, ale název Zapomenutý čas vytvořil nějakou potřebu interiér stylizovat. A nedopadlo to dobře. Je to trochu kočkopes. Výborné jídlo je v jídelním lístku, který dojem z něj hned zkazí. Nemá to styl, není to dotažené.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo výborné, porce akorát, jen mě zarazilo, že vůbec nevěděli o rezervaci z Restu. Raději tedy rezervujte telefonicky.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Interiér je velmi příjemný, personál milý a ochotný. Jídlo naprosto špičkové, a za přijatelnou cenu. Zaručeně nejlepší čokoládové fondántky, jaké jsem jedla. Rádi se vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celé skupině se moc líbilo v příjemném prostředí s milou obsluhou. Jídlo nám také chutnalo.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do teto restaurace se vracime casto. Za vyzkouseni stoji vegetariansky burger. Na pipe byvaji ruzne pivni specialy. Obsluha mila, pozorna, jedinne co bych vytkul je horko v restauraci v tyto letni mesice.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prijemna restaurace na hlavni ulici s letni zahradkou ktera je umistena ve dvore. Denni menu je opravdu pestre a porce obrovske. Zajimave jsou denni speialy piv. Doporucuji
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Byly jsme s kamarádkou na letní zahrádce ve vnitrobloku. Nad stoly rostou stromy, ze kterých neustále něco padá..takže když nás šel personál usadit, tak smetáčkem ometl stůl od "bordelu" ze stormů..nevěřila jsem vlastním očím. Věci (a živočichové) ze stromů na nás padaly celý večer, na stůl, do jídla, do pití..takže zahrádku rozhodně nedoporučuji. Je to takový obezděný obdélník, kam se sluníčko nedostane a vzduch se také moc nemění. Jídlo - po objednání jsme na jídlo čekaly přes půl hodiny. To mi na místní poměry přišlo přehnané (nebyla jsem v Započase poprvé a při ostatních návštěvách příprava jídla nikdy tak dlouho netrvala). Objednala jsem si špagetty carbonara. Na to, že jim příprava trvala tak dlouho, tak překvapivě donesené špagety byly nedovařené, a tím nemyslím "al dente" ale skutečně tvrdé. Chuť špaget neměla s klasickými carbonara nic společného a jídlo bylo dost přesolené. Celkově se tedy tato návštěva restaurace vůbec nepovedla. Nemyslím tím ale, že bych nad toutou restaurací zanevrela...jen příště určitě dovnitř a ne na zahrádku a k jídlu si objednat burger, který je jistota.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO