Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace ZanZík

ZanZík je rodinná kavárna s hernou a stále přítomnou chůvou. Kavárna je uzpůsobena pro rodiny s dětmi. Snažili se vytvořit MÍSTO,: kde si děti můžou hrát a přitom se i rozvíjet, něco se naučit, rády se vrací za „tetou“, která má přátelský přístup, kde kojenci mají svůj koutek, ohrádku, lehátka, kde můžete dítě nechat i na krátké hlídání a odejít si něco zařídit, kde matka a dítě můžou mít soukromí kojícího koutku, kde si můžete v klidu povídat s přáteli, mít obchodní schůzku, pracovat nebo si jen tak číst, kde se můžete účastnit zajímavé přednášky a můžete s sebou mít dítě.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba