Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 98 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace ZanziBar

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná obsluha, výborné koktejly, namíchají na jakýkoliv máte chuť.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Amazing bar with friendly and attentive staff. Top service, highly recommend to visit. Nice atmosphere with high quality drinks.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Úžasný bar s velice příjemnou obsluhou a až domáckým prostředím. Namíchají vám prakticky jakýkoli koktejl. Připravují různé ne úplně běžné a komerční drinky, ale mojito vám udělají také. Jen by byla škoda si ho dávat, když menu nabízí spoustu jiných možností. Jděte tam ale najedení, na zobání mají jen oříšky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do tohoto podniku jsme se dostali díky akci ze Slevomatu. Prostředí je velice pěkné, personál milý, všímavý, umíchají Vám zde i drinky, které nejsou v nápojovém lístku. Takhle dobré drinky jako zde už jsem dlouho neměl, určitě do Zanzibaru ještě někdy zavítám.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do Zanzibaru jsme zavítali na základě slevové akce a byli jsme víc než spokojeni. Velmi vstřícná a milá obsluha, ktera vám namíchá drink přesně dle vašich potřeb (chutí) :) úžasné prostředí a málo lidí, za nás paráda.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO