Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Zámek Český Rudolec

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo docela chutné, ale moc malý výbĕr. Restaurace je obrovská, lidí nebylo moc a obsluhovala jedna pani. Na objednání jídla jsme čekali cca 20 minut a pak na jednoduché jídlo dalších 20...a tak to bylo i s hosty v okolí. Kdybychom již neměli nápoje na stole tak odejdeme před objednáním...
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Vhodné pro toho, kdo nemá velké gastronomické požadavky a chce se normálně najíst. Polévky standart. Jídlo (řízek a bramborem a kapr s bramborem) by zasloužily větší péči. příliš bylo poznat, že ten kapr byl ve fritéze déle, než bylo třeba. Brambory za 30,- Kč by také měly vypadat jinak. Ale vynikající pivo z vlastního pivovaru.
Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 3
Jidlo a piti nemohu hodnotit, protoze ani po pul hodine jsme se nedockali jidelniho listku. Nakonec jsme si ho pujcili od sousedniho stolu. Obsluha se sice omluvila, ale nenechala nas objednat a zase odesla. Stejne jako my.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Pivo vynikající. Jídlo mírně nadprůměrné při porovnání s nabídkou v okolí. Ceny odpovídající. Dobře vybavený dětský koutek, interiér však není, ani na tento typ restaurací - malých pivovarů, utulny.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO