Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Zámek Český Rudolec

Zámek Český Rudolec je soukromý objekt, kde kromě samotného zámku můžete navštívit zdejší restauraci. Svými prostory je vhodná i pro svatební hostinu či firemní akce. K dispozici je Vám společenská místnost, která s přehledem pojme všechny až 120 míst hostů a kuchyně, která uspokojí všechny gurmánské nároky. Nechte se unést krásami přírody uprostřed České Kanady. 

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo docela chutné, ale moc malý výbĕr. Restaurace je obrovská, lidí nebylo moc a obsluhovala jedna pani. Na objednání jídla jsme čekali cca 20 minut a pak na jednoduché jídlo dalších 20...a tak to bylo i s hosty v okolí. Kdybychom již neměli nápoje na stole tak odejdeme před objednáním...
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Vhodné pro toho, kdo nemá velké gastronomické požadavky a chce se normálně najíst. Polévky standart. Jídlo (řízek a bramborem a kapr s bramborem) by zasloužily větší péči. příliš bylo poznat, že ten kapr byl ve fritéze déle, než bylo třeba. Brambory za 30,- Kč by také měly vypadat jinak. Ale vynikající pivo z vlastního pivovaru.
Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 3
Jidlo a piti nemohu hodnotit, protoze ani po pul hodine jsme se nedockali jidelniho listku. Nakonec jsme si ho pujcili od sousedniho stolu. Obsluha se sice omluvila, ale nenechala nas objednat a zase odesla. Stejne jako my.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO