Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Zámek Český Rudolec

Zámek Český Rudolec je soukromý objekt, kde kromě samotného zámku můžete navštívit zdejší restauraci. Svými prostory je vhodná i pro svatební hostinu či firemní akce. K dispozici je Vám společenská místnost, která s přehledem pojme všechny až 120 míst hostů a kuchyně, která uspokojí všechny gurmánské nároky. Nechte se unést krásami přírody uprostřed České Kanady. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Vhodné pro toho, kdo nemá velké gastronomické požadavky a chce se normálně najíst. Polévky standart. Jídlo (řízek a bramborem a kapr s bramborem) by zasloužily větší péči. příliš bylo poznat, že ten kapr byl ve fritéze déle, než bylo třeba. Brambory za 30,- Kč by také měly vypadat jinak. Ale vynikající pivo z vlastního pivovaru.
Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 3
Jidlo a piti nemohu hodnotit, protoze ani po pul hodine jsme se nedockali jidelniho listku. Nakonec jsme si ho pujcili od sousedniho stolu. Obsluha se sice omluvila, ale nenechala nas objednat a zase odesla. Stejne jako my.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Pivo vynikající. Jídlo mírně nadprůměrné při porovnání s nabídkou v okolí. Ceny odpovídající. Dobře vybavený dětský koutek, interiér však není, ani na tento typ restaurací - malých pivovarů, utulny.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO