Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 6x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Zámecký pivovar Frýdlant - Pivovarský klub

Přehled hodnocení
90% celkově
87% personál
87% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 3x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Není to restaurace, je to pivní klub, přesto je k pivu co zakousnout - pizzy, kuřecí křidélka a koleno (prefabrikované a chvíli to bude trvat, ale chybu nemají), v lednici asi bývají i různé menší ňamky (paštika, sýr ...) a k tomu všemu úžasný domácí chléb (než přilétla křidélka, byl skoro celý bochníček "sežrán" k pivu jen tak). Piva na čepu byla vynikající (10°, černé, 12°, 13°pšeničné, 14°a 15°), s sebou si lze koupit i několik dalších druhů v lahvích. Účel návštěvy podniku naplněn na 5*!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborný zážitek, doporučuji prohlídku pivovaru s degustací - vynikající pivo, hlavně Kateřina, 12° světlý ležák a v rámci degustace zelená 12°, ta byla naprosto fantastická, na to, že pivovarský klub není restaurace, tak pečené vepřové koleno zvládli na jedničku...doporučuji a rád do pivovaru opět zavítám.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V tomto roce jsme s přáteli opakovaně poobědvali a poseděli, s prostředím, personálem včetně kuchařů jsme byli vždy spokojeni. Spokojeni byli i naši přátele, kterým jsme pivovar doporučili.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vynikající a chápavá obsluha, chutné jídlo, delší čekání, nicméně s ohledem na to, že bylo skutečně plno, tak úplně v pohodě, super večer, díky a někdy příště se tu zastavíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace pivovaru Frýdland je příjemné místo ke konverzaci a pití příjemného a především chutného zlatavého moku. Oceňuji širokou nabídku lahvový nefiltrovaných piv.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
VELMI MILE POSEZENI SE VSTRICNOU OBSLUHOU, PREKVAPILO NAS CISTE PROSTREDI A VYBORNA KUCHYNE,RADI OPET S PRATELI OPET RESTAURACI NAVSTIVIME. JIDLO BYLO VYBORNE A OBSLUHA MILA.
Zobrazit reakci restaurace

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO