Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 12x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Zámecký pivovar Frýdlant - Pivovarský klub

Přehled hodnocení
89% celkově
85% personál
87% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 7x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemné prostředí, pozorná obsluha. Objednávali jsme převážně hovězí, které kuchař uvařil velice skvěle. Mužů jen doporučit k příjemnému posezení s rodinou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Trošku hlučné prostředí, avšak je vyváženo jak perfektní tak i příjemnou obsluhou. Jídlo a pití vynikající, žádné dlouhé čekací doby. Rozmanitá nabídka, každý si vybere.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Velice příjemné prostředí pivovaru Frýdlant. Napojovy listek nabízel několik druhu svetleho a tmaveho piva. Dle jidelního lístku bych hádal ze jsem v pizzerii, ale je možnost si dat kuřecí křidélka nebo vepřové koleno, které bylo vynikající.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Pivovar jsme navštívili po dvouhodinové prohlídce zámku. Dopředu jsme věděli, že se v pivovaru nevaří, tudíž jsme s tím počítali. V plné pivnici nás čekal rezervovaný stolek přes Restu. Velmi milá obsluha a nabídka piv tak široká, že nebylo jednoduché si vybrat :-) Ochutnal jsem Weiss, Kateřinu a s sebou si odnesl dvanáctku v lahvi. Obsluha i pivo je excelentní. Drobnou výhradu mám k tomu, že pojíst se dá pouze pizza z mrazáku. Příště bych si vyhradil více času, abychom mohli absolvovat i exkurzi do pivovaru.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice prijemny pivoval s uzasnou obsluhou. Slecna mela vsechny stoly pod palcem a pritom se stihla zastvit a prohodit par slov. Jde videt, ze sve nabidce rozumi. Skoda, ze nem pivovar alespon zakladni studenou kuchyni, jako utopenec, hermelin, bylo by to lakavejsi nez rozpekn pizza nebo kridylka. Drzim Vam palce!!!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Sobotní rodinné posezení nad různými druhy piv mělo velký úspěch, pivům jiným, než před třemi dny tentokrát vévodila 22° Enigma Secret. Krom křidélek jsme okusili též koleno - a to tedy bylo extra měkoučké, ani nevadilo, že křupavou kůžičku nemělo ...
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Není to restaurace, je to pivní klub, přesto je k pivu co zakousnout - pizzy, kuřecí křidélka a koleno (prefabrikované a chvíli to bude trvat, ale chybu nemají), v lednici asi bývají i různé menší ňamky (paštika, sýr ...) a k tomu všemu úžasný domácí chléb (než přilétla křidélka, byl skoro celý bochníček "sežrán" k pivu jen tak). Piva na čepu byla vynikající (10°, černé, 12°, 13°pšeničné, 14°a 15°), s sebou si lze koupit i několik dalších druhů v lahvích. Účel návštěvy podniku naplněn na 5*!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborný zážitek, doporučuji prohlídku pivovaru s degustací - vynikající pivo, hlavně Kateřina, 12° světlý ležák a v rámci degustace zelená 12°, ta byla naprosto fantastická, na to, že pivovarský klub není restaurace, tak pečené vepřové koleno zvládli na jedničku...doporučuji a rád do pivovaru opět zavítám.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V tomto roce jsme s přáteli opakovaně poobědvali a poseděli, s prostředím, personálem včetně kuchařů jsme byli vždy spokojeni. Spokojeni byli i naši přátele, kterým jsme pivovar doporučili.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO