Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 7x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Zámecký pivovar Frýdlant - Pivovarský klub

Filozofií pivovaru je vařit dobrá a poctivá piva dle zavedených stylových kategorií, zároveň se však nebojí experimentovat a přinášet vlastní nápady. Při vaření se drží klasických výrobních postupů, avšak doplněných o vlastní know how a za užití moderních technologií. Zdejší piva jsou vařena z vybraných kvalitních surovin z celého světa, za dodržení přísných hygienických norem a ke spotřebiteli dodávána bez pasterizace.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Sobotní rodinné posezení nad různými druhy piv mělo velký úspěch, pivům jiným, než před třemi dny tentokrát vévodila 22° Enigma Secret. Krom křidélek jsme okusili též koleno - a to tedy bylo extra měkoučké, ani nevadilo, že křupavou kůžičku nemělo ...
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Není to restaurace, je to pivní klub, přesto je k pivu co zakousnout - pizzy, kuřecí křidélka a koleno (prefabrikované a chvíli to bude trvat, ale chybu nemají), v lednici asi bývají i různé menší ňamky (paštika, sýr ...) a k tomu všemu úžasný domácí chléb (než přilétla křidélka, byl skoro celý bochníček "sežrán" k pivu jen tak). Piva na čepu byla vynikající (10°, černé, 12°, 13°pšeničné, 14°a 15°), s sebou si lze koupit i několik dalších druhů v lahvích. Účel návštěvy podniku naplněn na 5*!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborný zážitek, doporučuji prohlídku pivovaru s degustací - vynikající pivo, hlavně Kateřina, 12° světlý ležák a v rámci degustace zelená 12°, ta byla naprosto fantastická, na to, že pivovarský klub není restaurace, tak pečené vepřové koleno zvládli na jedničku...doporučuji a rád do pivovaru opět zavítám.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO