6 fotek
Na mapě

Informace Hostinec u paní Magdalény

Budova hostince dříve sloužila jako stáje, ale nyní se může pochlubit nejen poctivou českou kuchyní, ale i útulným prostředím, které hostům nabízí. K hostinci, který pojme až sto lidí, patří venkovní zahrádka, ubytování a hlavně krásný minipivovar, na který se hosté mohou dívat, aniž by odcházeli od stolu. A jaké že pivo se v našem minipivovaru vaří? Říká se mu Všerad a je připravované panem sládkem Matuškou z Broum. 13° Všerada můžete ochutnat jak světlého, tak tmavého, za velmi příznivou cenu. 

Na výborném obědě si zde pochutnáte již od 69 Kč. Přemýšlíte nad tím, kde uspořádat svatební hostinu, firemní večírek, oslavu narozenin nebo firemní školení? Dle Vašich přání zařídí občerstvení, program i nocleh. V přízemí se nachází rovněž konferenční sál pro zhruba padesátku lidí. K dispozici tu je projektor, promítací plátno, připojení wi-fi a další technické vybavení potřebné k uspořádání podobných firemních setkání či konferencí.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace