Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec u paní Magdalény

Budova hostince dříve sloužila jako stáje, ale nyní se může pochlubit nejen poctivou českou kuchyní, ale i útulným prostředím, které hostům nabízí. K hostinci, který pojme až sto lidí, patří venkovní zahrádka, ubytování a hlavně krásný minipivovar, na který se hosté mohou dívat, aniž by odcházeli od stolu. A jaké že pivo se v našem minipivovaru vaří? Říká se mu Všerad a je připravované panem sládkem Matuškou z Broum. 13° Všerada můžete ochutnat jak světlého, tak tmavého, za velmi příznivou cenu. 

Na výborném obědě si zde pochutnáte již od 69 Kč. Přemýšlíte nad tím, kde uspořádat svatební hostinu, firemní večírek, oslavu narozenin nebo firemní školení? Dle Vašich přání zařídí občerstvení, program i nocleh. V přízemí se nachází rovněž konferenční sál pro zhruba padesátku lidí. K dispozici tu je projektor, promítací plátno, připojení wi-fi a další technické vybavení potřebné k uspořádání podobných firemních setkání či konferencí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemná vesnická restaurace s absolutně vynikajícími pivy (spíše v létě, v zimě je sortiment užší), které zastiňují cokoliv jiného . Jídlo určitě doporučuji, měli jsme zvěřinové speciality. Za teplejšího počasí pobaví vedle restaurace minigolf.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Jídlo bylo vynikající, velmi jsme si pochutnali. Obsluha by mohla být rychlejší. U restaurace je velmi krásná galerie a muzeum a zahráli jsme si zde také minigolf.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Pivo bylo vyborne, ochutnali jsme vsechny druhy, co zrovna byly v nabidce. Pak ale prislo velke zklamani v podobe jidla: jedna ze specialit sefkuchare - kachni stehno se zelim a knedlikem - snad nemohla byt myslena vazne. Byla to spis kosticka potazena blativou kuzi, maso temer zadne. Je to velka skoda, tak dobre pivo by si zaslouzilo poradny kus neceho dobreho.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO