Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Zámecký hotel Náchod

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Tentokrát poměrně zklamání. Jídlo celkem v pořádku, ale personál tragický. Když přijdu do restaurace, tak rozhodně nechci čekat 5 minut, než si mě někdo všimne, protože dámy mají zrovna důležitou konverzaci na baru, když je prázdná restaurace. A nechci u večeře poslouchat, jak na sebe personál pokřikuje, kde si zrovna koupil boty, a že jsou značkový. A taky nechci čekat dalších 5 minut, než mi někdo odnese talíř, protože dál vede konverzaci o botech. Při obědech je servis naprosto odlišný, přítomnost pana majitele asi nese ovoce. To co, se dělo dnes večer, by se v takhle nóbl restauraci rozhodně dít nemělo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosté nadšení! Výběr z poledního menu snad musí vyhovět každému, obsluha je velice příjemná a profesionální. Měli jsme těstoviny s pečenou zeleninou, výborně sezónní jídlo, těstoviny uvařené přesně, jak mají být. Prostředí vkusné, trochu luxusní, ale člověk si tu nepřijde nepříjemně. Za mě velká jednička.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO