Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Zámecká restaurace Stodola

Restaurace Stodola, jenž je součástí hotelu Zámek Valeč, je svým industriálním stylem protikladem k historickým objektům hotelového komplexu. Kombinace dřevěného obložení a cihlových sloupů zútulňuje interiér restaurace. Mezi barem a jídelní částí se nachází taneční parket, který zákazníci jistě ocení zejména při večerech s živou hudbou. Restauraci obklopují terasy a zimní zahrada. Zámecká kuchyně nabízí pokrmy à la carte, každodenní obědové menu a sezónní speciality. Veškeré pokrmy byly sestaveny pod vedením šéfkuchaře Michala Nováka, který se svým týmem při přípravě využívá čerstvých surovin od místních farmářů a pokrmy dochucuje bylinkami ze zámecké zahrádky.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zámecká restaurace Stodola Zámecká restaurace Stodola
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V restauraci je velmi příjemná obsluha a prostředí ,jídlo je výborné dali jsme si vepřovou panenku se švestkouvou omáčkou a cesar salát,obě jídla byli mooc lahodné :-)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Obsluha restaurace byla velmi příjemná a ochotná. Jídlo, které jsme si objednali, bylo hotové během chvilička, bez dlouhého čekání a bylo přímo excelentní :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO